Mūsų svetainė naudoja slapukus, siekdama užtikrinti, kad jūsų svetainė veiktų greitai ir efektyviai. Svetainė juos jums atsiųs, jei jūsų naršyklės nustatymai leis jums siųsti slapukus. Bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir blokuoti slapukus, tačiau juos išjungus, kai kurios svetainės funkcijos gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos skiltyje Privatumo politika.

Uždaryti

Nasza firma aktywnie prowadzi sprzedaż na 2 różnych kontach w serwisie allegro.pl. Sprawdź jak każde konto oceniają nasi klienci:

 

a_sliwinska

centrumled

Opinie Google

4.8
(416 apžvalgos)

Bogumiła Żurawskaprieš savaitę

Firma dbająca o klienta i starająca się sprostać zamówieniom w 100% Cztery gwiazdki z powodu długiego czasu realizacji zamówień. Towar odpowiada oczekiwaniom. polecam

Gabor Turiprieš savaitę

Nagyon megbízható cég. A megrendelt lámpa fényereje kevés volt a szobába, ezért visszaküldtem. A visszaküldés folyamata gördülékenyen volt, ők küldték a futár céget és a végén visszautalták a teljes vételárat.

Ireneusz Czyżprieš 2 savaites

(Išvertė „Google“) Šviesos centro prekybininkų ryžto dėka buvo pradėta papildoma gamyba ir greitai gavau užsakytus šviestuvus. Dėkoju už profesionalų aptarnavimą ir rekomenduoju visiems. I. Czyż (Originali apžvalga) Dzięki determinacji handlowców z Centrum Światła uruchomiono dodatkową produkcję i szybko otrzymałem zamówione żyrandole. Serdecznie dziękuję za profesjonalną obsługę i polecam wszystkim. I. Czyż

Václav Bukovičprieš 6 dienas

rychlé dodání zboží přes eshop. dobrá komunikace. doporučuji

Andrzej Wiktorowiczprieš 4 savaites

Firma robi wszystko aby dostawa produktów była jak najszybciej, wiadomo nie wszystko od nich zależy ale na każdym etapie łatwo się z nimi skomunikować. ceny bardzo dobre i to jest chyba największa zaleta. Generalnie jestem zadowolony z zakupów w tej firmie.

Cezary Kasperskiprieš 3 savaites

(Išvertė „Google“) Labai geras susisiekimas su parduotuve kiekviename užsakymo etape. Lempa, kaip aprašyta, kruopščiai apsaugota nuo gabenimo. Rekomenduoju! (Originali apžvalga) Bardzo dobry kontakt ze sklepem na każdym etapie zamówienia. Lampa zgodna z opisem, dokładnie zabezpieczona przed wysyłką. Polecam!

Paweł Mieńkoprieš 4 savaites

(Išvertė „Google“) Įsigijome biuro apšvietimą. Esame patenkinti paslauga, įdiegimo greičiu ir pačiais produktais. Mes rekomenduojame (Originali apžvalga) Zakupiliśmy oświetlenie do biura. Jesteśmy zadowolenie z obsługi, szybkości realizacji i samych produktów. Polecamy

Klientų aptarnavimas

Kodėl pristatymas yra saugus?

Dėl prekės pobūdžio užsakymai vykdomi tik per UPS, GLS ar DPD kurjerių paslaugų įmonę. Labai daug dėmesio skiriame siunčiamų gaminių įpakavimui. Kiekvienas stiklinis elementas apsaugomas atskirai, apvyniojant burbuline pakavimo plėvele. Lempos elementus dėžutėje sudėliojame taip, kad jie neatsitrenktų vienas į kitą, tuščias erdves užpildome užpildu.

Kaip vieni iš nedaugelio garantuojame Jums saugų pristatymą arba pinigų grąžinimą. Žinome, kad ne visada galite patikrinti siuntinį prie kurjerio, todėl suteikiame Jums 3 dienas nuo to momento, kai atsiimate pakuotę, kad galėtumėte pranešti apie bet kokius mechaninius pažeidimus. Jei kuris nors iš elementų yra sugadintas, užregistruokite čia skundą, o mes iškeisime pažeistus elementus arba pakeisime gaminį nauju.

Užsakymo būsenos tikrinamas

Savo užsakymo būseną galite patikrinti prisijungę prie savo paskyros. Ką reiškia skirtingos būsenos?

  • Laukia - ši būsena reiškia, kad į apskaitą neįtraukėme mokėjimo už užsakymą.
  • Vykdoma - būsena nurodo, kad apmokėjimas už užsakymą buvo gautas ir jis vykdomas laikantis produktų kortelėse nurodytų terminų
  • Baigta - būsena informuoja, kad užsakymas komplektuotas ir išsiųstas klientui

Klientas, pateikęs užsakymą kaip Svečias (nesukūręs parduotuvėje paskyros), užsakymo būseną gali patikrinti čia.
Raginame susipažinti su skyriumi Užsakymo apdorojimo laikas.

Užsakymo apdorojimo laikas

Jūsų užsakymo pristatymo laikas priklauso nuo daugelio skirtingų veiksnių, visų pirma nuo to, kaip greitai mūsų tiekėjas jį pristatys mums ir kaip greitai kurjeris pristatys Jums.

Sandėlyje laikome greičiausiai parsiduodančias prekes, tačiau net ir turėdami dideles atsargas, negalime išvengti tam tikro atsargų trūkumo, kurį papildome prekėmis, užsakomomis pagal konkretų užsakymą.

Stengiamės sutrumpinti pristatymo laiką, tačiau yra keli tam tikri veiksniai, kurie jį veikia. Mūsų įmonė ir tiekėjai nedirba šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis. Visos produktų kortelėse nurodytos datos nurodomos darbo dienomis - nuo pirmadienio iki penktadienio, išskyrus valstybines šventes. Tai reiškia, kad jei užsakymas bus pateiktas penktadienį po 12 val., užsakymas bus perduotas vykdyti kitą darbo dieną, tai yra pirmadienį.

Žemiau paaiškinami terminai, kuriuos rasite produktų kortelėse:

Išsiuntimas per 24 val.

Šis laikas nurodomas darbo valandomis, t.y., jis neapima šeštadienių, sekmadienių ir švenčių dienų. Skaičiuojama nuo užsakymo apmokėjimo momento (tai yra nuo apmokėjimo arba kai pateikiamas užsakymas apmokamas pristatymo metu). Jūsų užsakymas bus išsiųstas per 24 valandas.

Išsiuntimas per 1-3 darbo dienas

Šis laikas nurodomas darbo dienomis, t.y., jis neapima šeštadienių, sekmadienių ir švenčių dienų. Tai reiškia, kad prekės yra mūsų sandėlyje ir bus išsiųstos Jums per 2–3 darbo dienas. Prie šio laikotarpio turite pridėti laiką, reikalingą kurjeriui užsakymą pristatyti. Paprastai tai trunka ne ilgiau kaip 24-48 val.

Išsiuntimas per 3-5 darbo dienas

Šis laikas nurodomas darbo dienomis, t.y., jis neapima šeštadienių, sekmadienių ir švenčių dienų. Prekės greičiausiai yra mūsų sandėlyje ar netoliese. Tiek laiko mums reikia, kad prekę parsisiųstumėme į sandėlį, supakuotumėme ir išsiųstumėme. Prie šio laikotarpio turite pridėti laiką, reikalingą kurjeriui užsakymą pristatyti. Paprastai tai trunka ne ilgiau kaip 24-48 val.

Išsiuntimas per 3-10 darbo dienas

Šis laikas nurodomas darbo dienomis, t.y., jis neapima šeštadienių, sekmadienių ir švenčių dienų. Tai reiškia, kad prekių greičiausiai nėra mūsų sandėlyje, tačiau jos yra netoliese. Tiek dienų reikia įmonei, kad prekę parsisiųstų į sandėlį, supakuotų ir išsiųstų. Tiekimas iš šio gamintojo vyksta reguliariai 2–3 kartus per savaitę. Šios rūšies prekės paprastai atvežamos po kelių dienų, tačiau gali atsitikti, kad gamintojas turės jas pagaminti - tada jų pagaminimo, atsisiuntimo ir išsiuntimo terminas gali būti iki 10 darbo dienų. Prie šio laikotarpio turite pridėti laiką, reikalingą kurjeriui užsakymą pristatyti. Paprastai tai trunka ne ilgiau kaip 24-48 val.

Išsiuntimas per 5-12 darbo dienas

Šis laikas nurodomas darbo dienomis, t.y., jis neapima šeštadienių, sekmadienių ir švenčių dienų. Prekės tikrai nėra mūsų sandėlyje ar netoliese, todėl tiek laiko reikia gamintojui, kad prekę pagamintų ir pristatytų prekę mums, o mūsų įmonei reikia laiko tai supakuoti ir išsiųsti Jums. Prie šio laikotarpio turite pridėti laiką, reikalingą kurjeriui užsakymą pristatyti. Paprastai tai trunka ne ilgiau kaip 24-48 val.

Išsiuntimas per 3-7 darbo dienas

Šis laikas nurodomas darbo dienomis, t.y., jis neapima šeštadienių, sekmadienių ir švenčių dienų. Prekės tikrai nėra mūsų sandėlyje ar netoliese, todėl tiek laiko reikia gamintojui, kad prekę pagamintų ir pristatytų prekę mums, o mūsų įmonei reikia laiko tai supakuoti ir išsiųsti Jums. Prie šio laikotarpio turite pridėti laiką, reikalingą kurjeriui užsakymą pristatyti. Paprastai tai trunka ne ilgiau kaip 24-48 val.

Išsiuntimas per 5-15 darbo dienas

Šis laikas nurodomas darbo dienomis, t.y., jis neapima šeštadienių, sekmadienių ir švenčių dienų. Prekės tikrai nėra mūsų sandėlyje ar gamintojo sandėlyje. Produktas gaminamas pagal kliento užsakymą ir tiek laiko reikia gamintojui, kad prekę pagamintų, o mūsų įmonei reikia laiko tai supakuoti ir išsiųsti Jums. Prie šio laikotarpio turite pridėti laiką, reikalingą kurjeriui užsakymą pristatyti. Paprastai tai trunka ne ilgiau kaip 24-48 val.

Išsiuntimas per 2-6 savaites

Prekės tikrai nėra mūsų sandėlyje ar gamintojo sandėlyje mūsų įmonei reikia tiek daug laiko, kad ją atsiųstume ir išsiųstumėme Jums. Produktai su šiuo pristatymo terminu paprastai atsiunčiami iš sandėlių, esančių už Lenkijos ribų. Išsiuntimas paprastai vykdomas tą pačią dieną arba kitą dieną po pristatymo iš gamintojo. Prie šio laikotarpio turite pridėti laiką, reikalingą kurjeriui užsakymą pristatyti. Paprastai tai trunka ne ilgiau kaip 24-48 val.

Pristatymo išlaidos

UPS / DPD kurjeris Pirkimas iki 200 EUR Pirkimas virš 200 EUR
Pay Pal / kreditine kortele 6 EUR 0 EUR

Nepriklausomai nuo įsigytų prekių skaičiaus, už pristatymą mokate tik vieną kartą. Perėję į krepšelį ir pateikę pašto kodą, galite patikrinti pristatymo kainą.

Mokėjimo būdai

Mūsų parduotuvė palaiko šiuos mokėjimo metodus:

  • Greitas „Pay Pal“ mokėjimas - pateikę būsite nukreipti į saugią „Pay Pal“ mokėjimo operatoriaus svetainę, kur galėsite iš kart sumokėti už užsakymą.
  • Greitas kreditinės kortelės mokėjimas - pateikę būsite nukreipti į saugią mokėjimo operatoriaus svetainę, kur galėsite sumokėti už užsakymą naudodami greitą kreditinę kortelę.

Grąžinimai, keitimai ir pretenzijos

Grąžinimai ir keitimai

Mūsų įmonėje prekes galite grąžinti ar iškeisti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo. Jei norite grąžinti įsigytą prekę ar ją iškeisti, prašome čia užregistruoti grąžinimo paraišką. Po to, kai mūsų darbuotojas įgalins grąžinti, gausite grąžinimo dokumentus, kurie turi būti įdėti į pakuotę. Priėmę grąžą, mes nusiųsime kurjerį rinkti siuntos.

Pinigus per 7 darbo dienas grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, nebent mokėjimas buvo atliktas pristatymo metu - tokiu atveju paprašysime banko sąskaitos numerio, į kurį pinigai turi būti grąžinti.

Grąžinamos ar iškeičiamos prekės neturi turėti naudojimo žymių ir turi būti tinkamos perpardavimui. Būsime dėkingi, jei į pakuotę įdėsite grąžinimo formą, o grąžinama prekė bus originalioje pakuotėje.

Skundai

Mūsų siūlomoms prekėms suteikiama gamintojo garantija. Jei norite pateikti skundą, užregistruokite jį čia. Skundai netaikomi mechaniškiems pažeidimams dėl netinkamo gaminio naudojimo ar netinkamo surinkimo, sulenktame stikle esantiems oro burbuliukams, kurie gali atsirasti gaminant stiklą, taip pat subtiliems medinių lempų spalvos skirtumams, nes spalva glaudžiai susijusi su medienos amžiumi.