Mūsų svetainė naudoja slapukus, siekdama užtikrinti, kad jūsų svetainė veiktų greitai ir efektyviai. Svetainė juos jums atsiųs, jei jūsų naršyklės nustatymai leis jums siųsti slapukus. Bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir blokuoti slapukus, tačiau juos išjungus, kai kurios svetainės funkcijos gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos skiltyje Privatumo politika.

Uždaryti

Nasza firma aktywnie prowadzi sprzedaż na 2 różnych kontach w serwisie allegro.pl. Sprawdź jak każde konto oceniają nasi klienci:

 

a_sliwinska

centrumled

Opinie Google

4.8
(533 apžvalgos)

Elena Birutė Lazdauskieneprieš 3 savaites

puikus darbas ir geros kokybės prekės

Olegas Olsauskasprieš 5 dienas

Puikus aptarnavimas.

Marc Sievalprieš mėnesį

(Išvertė „Google“) Hallo, deja, daiktas gautas su žala, bet viskas gražiai išspręsta dabar. Labai ačiū! Gera parduotuvė ir puikus aptarnavimas! (Originali apžvalga) Hallo, unfortunately item received with damage but all nicely resolved now. Thank you very much! Good shop and excellent service!

Agata Żakowskaprieš 2 dienas

(Išvertė „Google“) Siunta yra elegantiškai apsaugota, pristatymo laikas atitinka deklaruotą, nuolatinį kontaktą. Rekomenduoju! (Originali apžvalga) Przesyłka elegancko zabezpieczona, czas realizacji zgodny z deklarowanym, stały kontakt. Polecam!

Andre Roggenbachprieš mėnesį

(Išvertė „Google“) Užsakymas veikė be problemų. Taip pat galite nepaisyti kalbos apribojimų, susijusių su kompetentingu ir labai greitu apdorojimu. Bendravimą garantavo paskirtas kontaktinis asmuo, kuris prieš skambinant klientų aptarnavimo tarnybai jau buvo jums be jokios priežasties perduotas el. Paštu. Kainos ir kokybės santykis yra beveik nepralenkiamas. (Originali apžvalga) Die Bestellung hat problemlos funktioniert. Auch über die sprachlichen Einschränkungen beim Service kann man aufgrund der kompetenten und sehr zeitnahen Bearbeitung hinwegsehen. Die Kommunikation wurde durch einen zugewiesenen Ansprechpartner gewährleistet der einem auch ohne Anlass vor einer Einschaltung des Kundenservice bereits per Mail mitgeteilt wurde. Das Preis-Leistungsverhältnis ist fast unschlagbar.

Sarah Bachmannprieš savaitę

(Išvertė „Google“) Aiški pirkimo rekomendacija! Prekės buvo pristatytos gerai supakuotos. Lempos atrodo kokybiškos ir gerai pagamintos („Gittan“). Geriausias klientų aptarnavimas su labai paslaugiu personalu. Atsiprašome už pavėluotą pristatymą el. Paštu nepasibaigus terminui. (Originali apžvalga) Klare Kaufempfehlung! Ware wurde gut verpackt zugestellt. Lampen sehen hochwertig und gut verarbeitet aus (Gittan). Top Kundenservice mit sehr hilfsbereiten Mitarbeitern. Für verspätete Lieferung wird sich noch vor Ablauf der angekündigten Frist via Email nett entschuldigt.

MASERLO 31616 Eglo
Prekės kodas:31616
Produktas laikinai negalimas.
Numatoma pristatymo data: 20210308
Siuntos: per 3–7 darbo dienas nuo pristatymo datos
142,48 €
A. Šiam produktui gausite 10% nuolaidą su kodu: 10OFF

Saugus, patogus ir su didelėmis nuolaidomis. Už kiekvieną pažymėtą produktą gausite 10% nuolaidą. Nuolaidos kuponas: 10OFF. Pasiūlymas galioja iki atskiro pranešimo.

MASERLO 31616 Eglo - Žiūrėkite techninius duomenis žemiau esančioje lentelėje. Jei turite klausimų, mielai jums padėsime

Išsami informacija

Papildoma informacija

Gamintojas Eglo
Lempos pavardės MASERLO
Gamintojo indeksas 31616
Stilius Šiuolaikinės lempos
Aukštis [cm] 110
Plotis [cm] 25
Ilgis [cm] 100
Tikslas Vidinės lempos
Šviesos šaltinių skaičius 2
Lemputės lizdas E27
Galia 2x60W/E27
Apdailos medžiaga Lempos gaubtas, Plieno
Produkto spalva Auksas, Juodas, Nikelis
Šviesos šaltinis Nėra
Ar šviesos šaltinis keičiamas? Taip
Įėjimo įtampa 230V
EAN 9002759316167
Klauskite apie produktą

  • Sutinku, kad „Centrum Światła Sp. z o.o. Sp. K“ (Šviesos centras Prekyba ir Projektavimas) tvarkytų mano asmens duomenis. Asmens duomenys bus tvarkomi pagal galiojančią privatumo politiką.

* Privalomas laukelis

Siuntimo išlaidos

Pristatymo išlaidos

UPS / DPD kurjeris Pirkimas iki 200 EUR Pirkimas virš 200 EUR
Pay Pal / kreditine kortele 6 EUR 0 EUR

Nepriklausomai nuo įsigytų prekių skaičiaus, už pristatymą mokate tik vieną kartą. Perėję į krepšelį ir pateikę pašto kodą, galite patikrinti pristatymo kainą.

Grąžinimai ir skundai

Grąžinimai, keitimai ir pretenzijos

Grąžinimai ir keitimai

Mūsų įmonėje prekes galite grąžinti ar iškeisti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo. Jei norite grąžinti įsigytą prekę ar ją iškeisti, prašome čia užregistruoti grąžinimo paraišką. Po to, kai mūsų darbuotojas įgalins grąžinti, gausite grąžinimo dokumentus, kurie turi būti įdėti į pakuotę. Priėmę grąžą, mes nusiųsime kurjerį rinkti siuntos.

Pinigus per 7 darbo dienas grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, nebent mokėjimas buvo atliktas pristatymo metu - tokiu atveju paprašysime banko sąskaitos numerio, į kurį pinigai turi būti grąžinti.

Grąžinamos ar iškeičiamos prekės neturi turėti naudojimo žymių ir turi būti tinkamos perpardavimui. Būsime dėkingi, jei į pakuotę įdėsite grąžinimo formą, o grąžinama prekė bus originalioje pakuotėje.

Skundai

Mūsų siūlomoms prekėms suteikiama gamintojo garantija. Jei norite pateikti skundą, užregistruokite jį čia. Skundai netaikomi mechaniškiems pažeidimams dėl netinkamo gaminio naudojimo ar netinkamo surinkimo, sulenktame stikle esantiems oro burbuliukams, kurie gali atsirasti gaminant stiklą, taip pat subtiliems medinių lempų spalvos skirtumams, nes spalva glaudžiai susijusi su medienos amžiumi.

Saugus pristatymas

Kodėl pristatymas yra saugus?

Dėl prekės pobūdžio užsakymai vykdomi tik per UPS, GLS ar DPD kurjerių paslaugų įmonę. Labai daug dėmesio skiriame siunčiamų gaminių įpakavimui. Kiekvienas stiklinis elementas apsaugomas atskirai, apvyniojant burbuline pakavimo plėvele. Lempos elementus dėžutėje sudėliojame taip, kad jie neatsitrenktų vienas į kitą, tuščias erdves užpildome užpildu.

Kaip vieni iš nedaugelio garantuojame Jums saugų pristatymą arba pinigų grąžinimą. Žinome, kad ne visada galite patikrinti siuntinį prie kurjerio, todėl suteikiame Jums 3 dienas nuo to momento, kai atsiimate pakuotę, kad galėtumėte pranešti apie bet kokius mechaninius pažeidimus. Jei kuris nors iš elementų yra sugadintas, užregistruokite čia skundą, o mes iškeisime pažeistus elementus arba pakeisime gaminį nauju.

Geriausiai Perkami

MASERLO 31616 Eglo iš įgaliotojo platintojo. Super nuolaidos.