Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB
Tartakowa 15/21, 42-202 Częstochowa, Polska
4,8
Rabalux-Siren-6294-RAB6294

Rabalux SIREN 6294 Stropo šviestuvas 1x50W/LED 4000K 3390LM IP20

Rabalux-Aurel-6341-RAB6341

Rabalux AUREL 6341 Taškinis šviestuvas 1x40W/E14 IP20

Rabalux LINETT 6340 Stropo šviestuvas 5x40W/E27 IP20
iš: Rabalux | SKU#: 6340
UwagiŠiai prekei gausite nuolaidą pagal nuolaidų lentelę.
55,81 €
DostępnośćPrieinamumas: 50 vnt
WysyłkaPristatymo laikas: per 3–7 darbo dienas
SprzedaneIki šiol jis buvo parduotas: 3 vnt

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Užsakymams virš 300 EUR.

100% SAUGUS TRANSPORTAS

Arba pinigų grąžinimo garantuoja.

PROFESINĖ PARAMA

Pokalbiai su mumis.

Lemputė skirta vaikų kambariams

Apsauga skirta jauniausiam naudotojui. Įdomios lempos spalvos, formos ir temos tikrai suteiks daug smagumo jauniausiems naudotojams.

Produktas skirtas naudoti viduje

Šis produktas skirtas naudoti vidaus patalpose, ir mes nerekomenduojame jį naudoti lauke. Medžiagos, iš kurių jis pagamintas, puikiai tinka viduje, tačiau lauke jos gali būti nepakankamos.

Bendradarbiauja su LED šviesa

Bendradarbiavimas su LED šviesos šaltiniais užtikrina mažas sąskaitas. Naudojant LED lempas šviesos šaltiniams, pasiekiame norimą šviesos srautą, naudodami labai mažai elektrinės energijos. LED šviesos šaltiniai taip pat yra žymiai atsparesni atmosferos sąlygoms ir patvarūs nei tradiciniai šviesos šaltiniai. Rekomenduojami LED šviesos šaltiniai šviestuvui pateikti produkto informacijoje.

bulb

Produktas neturi šaltinio šviesos

Kadangi šviesos šaltinio lempa neturi, galite naudoti beveik bet kokį lizdo atitinkantį žibintą su lempučių kištuko. Tai yra svarbu tais atvejais, kai šviesos armatūros šviesti tamsoje ir reikia stipraus šviesos srauto.

Keičiama šviesos šaltinio

Šviesos šaltinys šviesos armatūroje yra keičiamas. Tai reiškia, kad po jo sugadinimo galime jį pakeisti nauju, neprarandant šviesos armatūros (net jei šaltinis yra integruotas LED modulis). Tinkami įprastos LED lemputės galima rasti po produkto. Jei armatūra reikalauja integruoto LED šaltinio, rekomenduojame kreiptis į gamintoją dėl rekomenduojamo šaltinio pasirinkimo.

IP20 apsaugos klasė

Armatura su apsaugos IP20 klasifikacija (atsparumas dulkiams ir kitiems smulkiems kietiems objektams 2, vandeniui 0). Tai reiškia, kad ši armatura neturi ypatingos apsaugos nuo vandens, o prie mažų objektų patekti galima tik lygioje 2 iš 8 laipsnių skalės. Šios rūšies armatūros dažniausiai skirtos vidaus naudojimui.

Produktas yra gamintojo sandėlyje

Rodomas produkto būklė yra gamintojo sandėlio likutis. Sandėlio likutis yra reguliariai atnaujinamas. Tai užtikrina, kad užsakymo metu produktas bus visiškai prieinamas nurodytu laiku.

Daugiau informacijos
Siuntimas iki Kalėdų Taip
Gamintojas Rabalux
Lempos pavardės Linett
Gamintojo indeksas 6340
Produkto tipas Lubų žibintai
Stilius Vaikų
Tikslas Vidinis
EAN 5998250363400
Energijos efektyvumo klasė A-G
šviesos šaltinio galia 40
Apsaugos klasė I
Veikia su LED Taip
Spalvų atspalviai įvairiaspalvis
Produkto spalva Įvairiaspalvis
Apdailos medžiaga Metalas
Šviesos šaltinių skaičius 5
Lemputės lizdas E27
Galia 5x40W/E27
Šviesos šaltinis Nėra
Ar šviesos šaltinis keičiamas? Taip
Įėjimo įtampa 230V
Sandarumo laipsnis IP20
Skersmuo 35.5
Ilgis [cm] 20.5
Parašykite savo atsiliepimą
Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prisijunkite arba sukurkite paskyrą

Kodėl pristatymas yra saugus?

Dėl prekės pobūdžio užsakymai vykdomi tik per UPS, GLS ar DPD kurjerių paslaugų įmonę. Labai daug dėmesio skiriame siunčiamų gaminių įpakavimui. Kiekvienas stiklinis elementas apsaugomas atskirai, apvyniojant burbuline pakavimo plėvele. Lempos elementus dėžutėje sudėliojame taip, kad jie neatsitrenktų vienas į kitą, tuščias erdves užpildome užpildu.

Kaip vieni iš nedaugelio garantuojame Jums saugų pristatymą arba pinigų grąžinimą. Žinome, kad ne visada galite patikrinti siuntinį prie kurjerio, todėl suteikiame Jums 3 dienas nuo to momento, kai atsiimate pakuotę, kad galėtumėte pranešti apie bet kokius mechaninius pažeidimus. Jei kuris nors iš elementų yra sugadintas, užregistruokite čia skundą, o mes iškeisime pažeistus elementus arba pakeisime gaminį nauju.

Pristatymo išlaidos

DPD kurjeris Pirkimas iki 300 EUR Pirkimas virš 300 EUR
Pay Pal / kreditine kortele 6 EUR 0 EUR

Nepriklausomai nuo įsigytų prekių skaičiaus, už pristatymą mokate tik vieną kartą. Perėję į krepšelį ir pateikę pašto kodą, galite patikrinti pristatymo kainą.

Grąžinimai ir keitimai

Mūsų įmonėje prekes galite grąžinti ar iškeisti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo. Jei norite grąžinti įsigytą prekę ar ją iškeisti, prašome čia užregistruoti grąžinimo paraišką. Po to, kai mūsų darbuotojas įgalins grąžinti, gausite grąžinimo dokumentus, kurie turi būti įdėti į pakuotę. Priėmę grąžą, mes nusiųsime kurjerį rinkti siuntos.

Pinigus per 7 darbo dienas grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, nebent mokėjimas buvo atliktas pristatymo metu - tokiu atveju paprašysime banko sąskaitos numerio, į kurį pinigai turi būti grąžinti.

Grąžinamos ar iškeičiamos prekės neturi turėti naudojimo žymių ir turi būti tinkamos perpardavimui. Būsime dėkingi, jei į pakuotę įdėsite grąžinimo formą, o grąžinama prekė bus originalioje pakuotėje.

Skundai

Mūsų siūlomoms prekėms suteikiama gamintojo garantija. Jei norite pateikti skundą, užregistruokite jį čia. Skundai netaikomi mechaniškiems pažeidimams dėl netinkamo gaminio naudojimo ar netinkamo surinkimo, sulenktame stikle esantiems oro burbuliukams, kurie gali atsirasti gaminant stiklą, taip pat subtiliems medinių lempų spalvos skirtumams, nes spalva glaudžiai susijusi su medienos amžiumi.

Linett 6340 Rabalux iš įgaliotojo platintojo. Super nuolaidos.