Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

Ar priklausote kokiai nors didesnei grupei ar parduotuvių tinklui?

HG-lamps parduotuvę valdo įmonė Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB. Esame vienas didžiausių apšvietimo produktų platintojų Europoje. Bendradarbiaujame su daugiau nei 50 pasaulinio lygio ir labiausiai pageidaujamais apšvietimo gamintojais visame pasaulyje. Mūsų internetinės parduotuvės veikia skirtingais prekės ženklais visoje Europos Sąjungoje, ypač: Lenkijoje, Vengrijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Bulgarijoje, Belgijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Švedijoje, Slovėnijoje, Kroatijoje, Lietuvoje, Prancūzijoje ir Rumunijoje. Aptarnaudami tarptautinius klientus, įgyjame tarptautinę patirtį, kurią sėkmingai panaudojame gerinant savo paslaugas.

Kategorijos: Informacija apie įmonę