Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

Ar siunčiate į užsienį?

Taip, mūsų įmonė turi internetinius parduotuves praktiškai kiekvienoje Europos Sąjungos šalyje, todėl esame tarptautinė parduotuvė. Norime užtikrinti mūsų klientams prieigą prie mūsų produktų, nepaisant gyvenamosios vietos, todėl siūlome pristatymą į užsienį labai patrauklia kaina.

Pristatymo kaina:

Pristatymo kaina skaičiuojama pirkinių krepšelyje pasirinkus pristatymo šalį ir įvedus pašto kodą. Taip galite tiksliai patikrinti, kiek kainuos pristatymas į jūsų gyvenamosios vietos vietą prieš užbaigiant užsakymą. Stengiamės išlaikyti konkurencingas pristatymo kainas, kad pirkimai mūsų parduotuvėje būtų kuo prieinamesni ir patrauklesni.

Greitas ir patikimas pristatymas:

Mūsų tikslas - užtikrinti greitą ir patikimą pristatymą, nepaisant to, kur jūs esate. Bendradarbiaujame su gerai žinomomis kurjerių įmonėmis ir logistikos paslaugų teikėjais, siekdami užtikrinti, kad jūsų užsakymas pasieks jus kuo greičiau ir puikios būklės.

Klientų aptarnavimas:

Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimu ir visada pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus ir jums kuo nors padėti. Jeigu turite kokių nors abejonių dėl tarptautinio pristatymo, kainų ar kitų klausimų, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, mes su malonumu jums padėsime.

Dėka mūsų tarptautinio pristatymo galite mėgautis mūsų produktais nepaisant savo buvimo vietos. Mes vertiname jūsų pasitikėjimą ir didžiuojamės galimybe tiekti savo produkciją plačiu mastu, todėl galime atitikti jūsų lūkesčius.

Kategorijos: Pristatymas ir pristatymas