Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

Koks yra pasirengimo laikas?

Užsakymo įvykdymo laikas yra nustatomas individualiai kiekvienam produktui, nes mūsų internetinėje parduotuvėje yra daugiau nei 70 tūkstančių produktų. Esame vieni iš didžiausių apšvietimo produktų platintojų Europoje, todėl produktai gali turėti skirtingus prieinamumo šaltinius ir vietoves.

Užsakymo įvykdymo terminai priklauso nuo kelių veiksnių:

  1. Produkto prieinamumas: Kai kurie produktai gali būti prieinami iš karto, tai reiškia, kad jie yra mūsų sandėlyje ir gali būti išsiųsti nedelsiant. Svarbu pažymėti, kad beveik 20 tūkstančių produktų mūsų asortimente turi 24–72 valandų pristatymo laikotarpį, tai daro mus vienu iš greičiausių užsakymų įvykdymo atžvilgiu parduotuvėje Europoje. Pristatymas šiems produktams yra labai greitas.

  2. Užsakymas pagal poreikį: Kai kurie produktai, ypač tie su nestandartiniais parametrais ar konfigūracijomis, gali būti pagaminti specialiai jums. Tokiu atveju įvykdymo laikas gali svyruoti nuo kelių dienų iki kelių savaičių.

  3. Pristatymas ir vieta: Užsakymo įvykdymo laikas taip pat gali priklausyti nuo vietos, iš kurios yra išsiunčiamas užsakymas, ir pasirinktos pristatymo metodo. Skirtingiems šalims ar regionams gali skirtis pristatymo laikas.

  4. Sandėlio prieinamumas: Kai kurie produktai gali nuolat būti mūsų sandėlyje, kas sutrumpina įvykdymo laiką, tuo tarpu kiti gali būti prieinami tik laikinai.

Prieš pateikiant užsakymą, visada verta atkreipti dėmesį į nurodytą įvykdymo laiką, kuris yra pateikiamas kiekvieno produkto apraše. Tai leis jums tiksliai įvertinti, kada galite tikėtis pristatymo. Taip pat verta pasitarti su klientų aptarnavimo tarnyba, jei jums rūpi greitas pristatymas arba jei turite ypatingų pageidavimų dėl užsakymo įvykdymo laiko. Taip išvengsite nesusipratimų ir turėsite visišką kontrolę pirkimo procese.

Kategorijos: Užsakymas