Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 300 EUR

Visiems užsakymams, išsiųstiems Lietuvoje.

SAUGO PRISTATYMO GARANTIJA

arba 100% pinigų grąžinimas garantuotas.

NEMOKAMAS GRĮŽIMAS

Kiekvam užsakymui, nepriklausomai nuo kainos.

LED šviesos žarnos

LED šviesos žarnos
Set Descending Direction

16 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Descending Direction

16 Įrašai(-ų)

per puslapį
LED šviesos žarnos yra inovatyvios ir energiją taupančios šviesos šaltinis, kuris gali būti naudojamas daugeliui skirtingų paskirties tikslų - nuo dekoratyvinių efektų iki praktiškesnių užduočių, tokių kaip patalpose esančios erdvės apšvietimas. Šios žarnos yra labai efektyvios ir ekonomiškos, nes sukuria ryškesnę ir intensyvesnę šviesą, o tuo pačiu metu sunaudoja kur kas mažiau elektrinės energijos. Pasirinkdami produktus iš šios kategorijos, reikia atkreipti dėmesį į jų kokybę ir ilgaamžiškumą. Taip pat svarbu atsižvelgti į žarnų ar diodų skaičių, nes šie faktoriai tiesiogiai įtakoja šviesos intensyvumą ir efektyvumą. Be to, būtina atsižvelgti ir į tai, kokią spalvą turi šviesa, kadangi galimi skirtingi pasirinkimai, tokie kaip šilta balta šviesa, natūrali balta šviesa ir šviesiai mėlyna šviesa. Viskas priklauso nuo to, ko reikia ir ko tikimasi gauti iš šių produktų. Bet svarbu pabrėžti, kad naudojant LED šviesos žarnas galima sutaupyti pinigų ir tuo pačiu laikas ilgiau naudoti šviesos šaltinį. Tai yra puikus pasirinkimas tolimesniam ir ekologiškesniam apšvietimo sprendimui!