Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 300 EUR

Visiems užsakymams, išsiųstiems Lietuvoje.

SAUGO PRISTATYMO GARANTIJA

arba 100% pinigų grąžinimas garantuotas.

NEMOKAMAS GRĮŽIMAS

Kiekvam užsakymui, nepriklausomai nuo kainos.

Sodo saulės lempos

Sodo saulės lempos
Set Descending Direction

Prekių 1-28112

Page
per puslapį
  1. 24H
    Eglo SOLAR 48505 Stovinė lempa 1x0,06W/LED
    Įprasta kaina 32,48 € Special Price 23,38 €
  2. 48H
    -23%
Set Descending Direction

Prekių 1-28112

Page
per puslapį
Sodo saulės lempos yra tinkamas ir ekologiškas būdas apšviesti Jūsų sodo takus ir teritoriją. Jų naudojimas yra paprastas - tiesiog jas išdėsti tinkamai, kad saulės spinduliai galėtų juodas paveikti ir jų viduje esančias baterijas, kurios talpina energiją, reikalingą suteikti apšvietimą naktį. Sodo saulės lempos yra naudingos ne tik dėl jų ekologiškumo, bet ir dėl jų mažų išlaikymo sąnaudų, kadangi jos nereikalauja elektros energijos. Renkantis produktus iš šios kategorijos, reikėtų atkreipti dėmesį į jų dizainą ir kokybę. Sodo saulės lempos yra prieinamos įvairiuose apšvietimo stiliuose, todėl jų yra lengva pritaikyti prie sodo ar kiemo išvaizdos.