Mūsų svetainė naudoja slapukus, siekdama užtikrinti, kad jūsų svetainė veiktų greitai ir efektyviai. Svetainė juos jums atsiųs, jei jūsų naršyklės nustatymai leis jums siųsti slapukus. Bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir blokuoti slapukus, tačiau juos išjungus, kai kurios svetainės funkcijos gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos skiltyje Privatumo politika.

Uždaryti

Nasza firma aktywnie prowadzi sprzedaż na 2 różnych kontach w serwisie allegro.pl. Sprawdź jak każde konto oceniają nasi klienci:

 

a_sliwinska

centrumled

Opinie Google

()

Skandinaviškos lempos

Skandinaviškos lempos paprastai būdingos ryškiomis spalvomis. Skandinaviškos pakabinamos lempos visų pirma yra lempos su lempučiais, plačiais atspalviais - dažnai primenančios palėpės stilių. Skandinavijos sieninės lempos paprastai yra kilnojamos lempos arba šviesios spalvos sieninės lempos. Vamzdžio formos dėmės ir pakabinamos lempos taip pat yra iš Skandinavijos. Pasiūlyme yra garsių gamintojų, tokių kaip „Markslojd“ ir „Lamp Gustaf“, lempos, esančios skandi klimato sąlygomis. Tačiau ne tik „Markslojd“ gamina skandinaviškas lempas. Mūsų vietiniai gamintojai taip pat jaučia puikų salos stilių. Gaminiai iš šviesios medienos, fantastiškai atitinkantys Skandinavijos klimatą, yra „Spot Light“ ir „Alfa“ lempos.

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

1-60 of 1834

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

1-60 of 1834

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5