Mūsų svetainė naudoja slapukus, siekdama užtikrinti, kad jūsų svetainė veiktų greitai ir efektyviai. Svetainė juos jums atsiųs, jei jūsų naršyklės nustatymai leis jums siųsti slapukus. Bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir blokuoti slapukus, tačiau juos išjungus, kai kurios svetainės funkcijos gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos skiltyje Privatumo politika.

Uždaryti

Nasza firma aktywnie prowadzi sprzedaż na 2 różnych kontach w serwisie allegro.pl. Sprawdź jak każde konto oceniają nasi klienci:

 

a_sliwinska

centrumled

Opinie Google

Italux

Italux

„Italux“ jau daugiau nei 25 metus specializuojasi apšvietimo platinimo srityje Lenkijoje ir Europoje. Mes turime savo logistikos centrą, kurio dėka per trumpiausią įmanomą laiką galime išlaikyti 95% kolekcijos atsargų ir apdoroti užsakymus. ITALUX pasiūlyme yra platus apšvietimo katalogas - kiekviena lempa ir liustra pasižymi neįprastu meistriškumu ir įdomiu dizainu. Jie daugelį metų džiugino klientus savo subtilumu ir originalumu. Platus asortimentas leidžia pasirinkti individualiems poreikiams pritaikytą apšvietimą - jame yra tiek modernių, tiek klasikinių šviestuvų, taip pat sieninės lempos, puikiai derinančios su kambariu, virtuve ar valgomuoju. Gamintojas taip pat turi platų krištolo lempų asortimentą.

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

1-60 of 2103

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

1-60 of 2103

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5