Mūsų svetainė naudoja slapukus, siekdama užtikrinti, kad jūsų svetainė veiktų greitai ir efektyviai. Svetainė juos jums atsiųs, jei jūsų naršyklės nustatymai leis jums siųsti slapukus. Bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir blokuoti slapukus, tačiau juos išjungus, kai kurios svetainės funkcijos gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos skiltyje Privatumo politika.

Uždaryti

Nasza firma aktywnie prowadzi sprzedaż na 2 różnych kontach w serwisie allegro.pl. Sprawdź jak każde konto oceniają nasi klienci:

 

a_sliwinska

centrumled

Opinie Google

Aldex

Aldex

ALDEX sp.z o.o yra šeimos įmonė, rinkoje veikianti nuo 1981 m. Jis gamina daugiau nei 1000 šviestuvų dizainų: šviestuvai, sieninės lempos, plafonai, grindų lempos, naktiniai šviestuvai, tiek modernūs, tiek klasikiniai. Lempos pagamintos iš aukštos kokybės komponentų, turinčių patvirtinimus ir atitikties standartams pažymėjimus. Šiuolaikinės technologinės priemonės leido tiksliai pagaminti metalo lazeriu supjaustytą dizainą. Aukštos kokybės ir dizaino įvairovės patvirtinimas yra apdovanojimai, gauti nacionalinėse ir tarptautinėse mugėse. Puikus aptarnavimas buvo pripažintas šiais ženklais: Patikima įmonė, „Fair Play“ įmonė, Lenkijos sėkmė.

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

1-60 of 801

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

1-60 of 801

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5