Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

PRISTATYMAS TIK UŽ 1,99 EUR

daugumai užsakymų nuo 300 EUR.

SAUGO PRISTATYMO GARANTIJA

arba 100% pinigų grąžinimas garantuotas.

NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

visiems užsakymams.

Eko-Light

Eko Light
Set Descending Direction

Prekių 1-28521

Page
per puslapį
  1. 24H
    -53%
    Eko-Light SOLAR EKO0504 Girlianda IP44
    Įprasta kaina 13,25 € Special Price 6,21 €
Set Descending Direction

Prekių 1-28521

Page
per puslapį
Eko-Light kategorija siūlo ekologiškus sprendimus Jūsų namų, biurų ar viešbučių apšvietimui. Šie produktai gali būti naudojami įvairiai – tam tikras modelis gali būti sumontuotas ant lubų, kiti pritvirtinami prie sienos ar grindų. Renkantis produkto iš Eko-Šviesos kategorijos, reikia atkreipti dėmesį į jo energijos efektyvumą ir kokybę, kad pasirinktas sprendimas kuo ilgiau galėtų tarnauti. Eko-Šviesos produkcija būna pagaminta iš tvarių medžiagų, todėl jos naudojimas yra ne tik naudingas Jūsų kišenei, bet ir aplinkai. Šiame kategorijoje rasite įvairių šviesos stilių – nuo modernių LED šviestuvų iki klasikinių lubų šviesų. Sprendžiant apšvietimo klausimą, Eko-Šviesos kategorija yra tinkamas pasirinkimas tiems, kurie rūpinasi ne tik savo patogumu, bet ir ekologija.