Mūsų svetainė naudoja slapukus, siekdama užtikrinti, kad jūsų svetainė veiktų greitai ir efektyviai. Svetainė juos jums atsiųs, jei jūsų naršyklės nustatymai leis jums siųsti slapukus. Bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir blokuoti slapukus, tačiau juos išjungus, kai kurios svetainės funkcijos gali būti neprieinamos. Daugiau informacijos skiltyje Privatumo politika.

Uždaryti

Nasza firma aktywnie prowadzi sprzedaż na 2 różnych kontach w serwisie allegro.pl. Sprawdź jak każde konto oceniają nasi klienci:

 

a_sliwinska

centrumled

Opinie Google

()

Vintage lempos

Mūsų pasiūloje esantys vintažiniai šviestuvai dažnai gaminami iš vielos. Tai lempos, kuriose lemputė paprastai yra neekranuota. Derliaus pakabinamose lempose naudojama derliaus dekoratyvinė lemputė. Dėl šio derinio derliaus stiliaus lemputė (senovinė ar retro) sušildo erdvę. Ant sienos pritvirtintos retro ir vintage sieninės lempos suteiks unikalų senovinių interjerų charakterį. Vintažiniai žvakidės puikiai susimaišys su plytų siena ir išryškins tyčinius jos trūkumus. Vintažinės liustra, pakabintos gyvenamajame kambaryje ar virtuvėje, suteiks interjero charakterį. Pasiūlyme taip pat yra medinės sijos formos lempos, susuktos plikomis vielomis.

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

1-60 of 1248

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tinklelis Sąrašas

Mažėjantis

1-60 of 1248

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5