Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

Eglo-EGLO CONNECT-11861-EGL11861

Eglo EGLO CONNECT 11861 Lemputė 1x6W/E27 2700K 806LM

Eglo-EGLO CONNECT-11863-EGL11863

Eglo EGLO CONNECT 11863 Lemputė 1x6W/E27 2700K 806LM

Eglo EGLO CONNECT 11862 Lemputė 1x6W/E27 2700K 806LM
iš: Eglo | SKU#: 11862
Osprzęt dodatkowyGalima pritemdyti nuotolinio valdymo pultu ir programa
UwagiBP. Produktas turi specialią kainą. Jis netaikomas papildomai nuolaidoms.
Įprasta kaina 10,79 € Special Price 7,93 €
DostępnośćPrieinamumas: 3 vnt
WysyłkaPristatymo laikas: 24h
WysyłkaDaugiau gabalų: per 5-15 darbo dienų.
SprzedaneIki šiol jis buvo parduotas: 82 vnt

PRISTATYMAS TIK UŽ 1,99 EUR

daugumai užsakymų nuo 300 EUR.

100% SAUGUS TRANSPORTAS

Arba pinigų grąžinimo garantuoja.

NEMOKAMI GRĮŽINIMAI

kiekvienam užsakymui, nepriklausomai nuo vertės

Išmanus šviesos šaltinis

Kurkite savo šviesos scenas

Jūs galite pasirinkti bet kokį šviesos spalvą iš daugiau nei 16 milijonų RGB spalvų paletės. Taip galite sukurti tinkamą atmosferą įvairioms progoms, tokios kaip siaubo filmo žiūrėjimas, romantinio filmo žiūrėjimas ar draugų vakarienė. Kurkite savo šviesos scenas ir įrašykite jas programoje arba naudokitės jau užprogramuotomis.

Jungkite šviestuvus į grupes

Naudodamiesi programa, galite sujungti bet kiek šviestuvų į grupes. Tai leidžia, pavyzdžiui, sujungti visus šviestuvus svetainėje, valgomajame, miegamajame ar antkakliu, ir juos valdyti iš bet kurio pasaulio kampelio.

Balsinis valdymas su „Google Home“ ir „Amazon Alexa“

Padarykite savo namus visiškai išmanius. Naudodamiesi išmaniais šviesos šaltiniais, išmaniomis kištukinėmis, jungikliais ir WiFi vartais, galite balsu valdyti visus elektros prietaisus savo namuose. Tiesiog ištarę komandą: „Hey Google“ arba „Alexa“. Įjunkite šviesą svetainėje, ir ji įsijungs. Įjunkite televizorių svetainėje, ir jis įsijungs. Išjunkite televizorių, ir jis išsijungs. Galimybės yra be ribų.

Saugus namas su tvarkaraščiu

Kelionėms atostogoms turėkite saugų namą. Sukurkite tvarkaraštį, kuris įsijungs ir išsijungs šviesą tam tikrais laikais ir simuliuos namų gyventojų buvimą. Be to, galite sukurti atskirą naktinį tvarkaraštį, kuriame nustatyti šviesos stiprumą ir pasirinkti patalpas, kad maži namų gyventojai galėtų saugiai judėti naktį.

Produktą siunčiame iš mūsų sandėlio

Kadangi produktas tikriausiai yra mūsų sandėlyje, tai užtikrina labai greitą pristatymą. Šį produktą mes siunčiame per 24 valandas!

Daugiau informacijos
Siuntimas per 24 val. Taip
Gamintojas Eglo
Lempos pavardės EGLO CONNECT
Gamintojo indeksas 11862
Produkto tipas LED Lemputės
EAN 9002759118624
Energijos efektyvumo klasė G
Stiklas lemputėje Skaidrus
šviesos šaltinio galia 6W
Spalvų atspalviai skaidrus
Apdailos medžiaga Stiklas
Šviesos spalva SMART RGB
Spalvos temperatūra (K) 2700K
Šviesos šaltinių skaičius 1
Lemputės lizdas E27
Galia 1x6W/E27
Patvarumas (valandos) 20.000h
Šviesos srautas (lm) 806LM
Įėjimo įtampa 230V
Aukštis [cm] 14,2
Plotis [cm] 6,4
Parašykite savo atsiliepimą
Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prisijunkite arba sukurkite paskyrą

Kodėl pristatymas yra saugus?

Dėl prekės pobūdžio užsakymai vykdomi tik per UPS, GLS ar DPD kurjerių paslaugų įmonę. Labai daug dėmesio skiriame siunčiamų gaminių įpakavimui. Kiekvienas stiklinis elementas apsaugomas atskirai, apvyniojant burbuline pakavimo plėvele. Lempos elementus dėžutėje sudėliojame taip, kad jie neatsitrenktų vienas į kitą, tuščias erdves užpildome užpildu.

Kaip vieni iš nedaugelio garantuojame Jums saugų pristatymą arba pinigų grąžinimą. Žinome, kad ne visada galite patikrinti siuntinį prie kurjerio, todėl suteikiame Jums 3 dienas nuo to momento, kai atsiimate pakuotę, kad galėtumėte pranešti apie bet kokius mechaninius pažeidimus. Jei kuris nors iš elementų yra sugadintas, užregistruokite čia skundą, o mes iškeisime pažeistus elementus arba pakeisime gaminį nauju.

Pristatymo išlaidos

DPD kurjeris Pirkimas iki 300 EUR Pirkimas virš 300 EUR
Pay Pal / kreditine kortele 6.99 EUR 1.99 EUR

Nepriklausomai nuo įsigytų prekių skaičiaus, už pristatymą mokate tik vieną kartą. Perėję į krepšelį ir pateikę pašto kodą, galite patikrinti pristatymo kainą.

Grąžinimai ir keitimai

Mūsų įmonėje prekes galite grąžinti ar iškeisti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo. Jei norite grąžinti įsigytą prekę ar ją iškeisti, prašome čia užregistruoti grąžinimo paraišką. Po to, kai mūsų darbuotojas įgalins grąžinti, gausite grąžinimo dokumentus, kurie turi būti įdėti į pakuotę. Priėmę grąžą, mes nusiųsime kurjerį rinkti siuntos.

Pinigus per 7 darbo dienas grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, nebent mokėjimas buvo atliktas pristatymo metu - tokiu atveju paprašysime banko sąskaitos numerio, į kurį pinigai turi būti grąžinti.

Grąžinamos ar iškeičiamos prekės neturi turėti naudojimo žymių ir turi būti tinkamos perpardavimui. Būsime dėkingi, jei į pakuotę įdėsite grąžinimo formą, o grąžinama prekė bus originalioje pakuotėje.

Skundai

Mūsų siūlomoms prekėms suteikiama gamintojo garantija. Jei norite pateikti skundą, užregistruokite jį čia. Skundai netaikomi mechaniškiems pažeidimams dėl netinkamo gaminio naudojimo ar netinkamo surinkimo, sulenktame stikle esantiems oro burbuliukams, kurie gali atsirasti gaminant stiklą, taip pat subtiliems medinių lempų spalvos skirtumams, nes spalva glaudžiai susijusi su medienos amžiumi.

EGLO CONNECT 11862 Eglo iš įgaliotojo platintojo. Super nuolaidos.