Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB
Tartakowa 15/21, 42-202 Częstochowa, Polska
4,8
Feiss-Carter-FE-CARTER-P-A-MW-ELSFE-CARTER-P-A-MW

Feiss Carter FE-CARTER-P-A-MW Pakabinama lempa 1x60W/E27

Feiss-Jax-FE-JAX10-PN-ELSFE-JAX10-PN

Feiss Jax FE-JAX10-PN Sietynas 10x3,5W/G9 3000K 3200lm

Feiss Jax FE-JAX10-MB Sietynas 10x3,5W/G9 3000K 3200lm
iš: Feiss | SKU#: FE-JAX10-MB
Osprzęt dodatkowyIlginamieji strypai (žr. Kabelio ilgį)
UwagiAE. Prekė už ypatingą kainą. Papildomose nuolaidose nedalyvauja.
Įprasta kaina 937,11 € Special Price 646,60 €
DostępnośćPrieinamumas: 34 vnt
WysyłkaPristatymo laikas: 48h
SprzedaneIki šiol jis buvo parduotas: 2 vnt

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Užsakymams virš 300 EUR.

100% SAUGUS TRANSPORTAS

Arba pinigų grąžinimo garantuoja.

PROFESINĖ PARAMA

Pokalbiai su mumis.

Modernaus stiliaus šviestuvas

Šviestuvas puikiai tinka modernioms ir modernistinėms erdvėms. Lempos forma pabrėš individualų kiekvienos erdvės pobūdį. Lempa bus derinimasis fantastiškai su kitais šiuolaikiniais priedais.

Šis produktas yra didelio dydžio

Šis gaminys viršija technines transportavimo ribas. Jo pakuotė per didelė. Gali būti taikomi papildomi siuntimo mokesčiai. Tiksli siuntimo kaina bus paskaičiuota krepšelyje įdėjus prekę į krepšelį ir įvedus pašto kodą bei pristatymo šalį.

Šis produktas yra skirtas vidaus naudojimui.

Šis produktas yra skirtas vidiniam naudojimui ir mes nerekomenduojame to daryti naudojant išorės. Medžiagos, iš kurių jis buvo pagamintas, puikiai tinka naudoti patalpose, tačiau lauke jų gali nepakakti.

Veikia su LED šaltiniais

Šviestuvo bendradarbiavimas su LED šaltiniais yra mažų sąskaitų garantija. Dėl šviestuve naudojamų LED lempučių, gauname reikiamą šviesos srautą su labai mažomis elektros energijos sąnaudomis. LED šviesos šaltiniai taip pat yra daug atsparesni oro sąlygoms nei tradiciniai šviesos šaltiniai. Po gaminiu rasite rekomenduojamus šviestuvo LED šviesos šaltinius.

Šviestuvas, kurio spalva 3000K

Šviesos spalva matuojama Kelvine. Kuo aukštesnė spalvų temperatūra, tuo mėlynesnė šviesa. Žemiau esanti spalvų skalė rodo skirtingas šviesos spalvas, kurios rodo šviestuvo šviesos spalvą.

bulb

Produkte yra šviesos šaltinis

Kadangi šviestuve yra šviesos šaltinis, nereikia jaudintis, kurią lemputę naudoti. Šviestuvo pakanka montuoti, prijungti prie elektros ir jis spindės.

Keičiamas šviesos šaltinis

Lempa turi keičiamą šviesos šaltinį. Tai reiškia, kad po jo sugadinimo mes galime juos pakeisti naujais, nereikėdami išmesti šviestuvo (net jei šviesos šaltinis yra integruotas LED modulis). Pagal gaminį galima rasti atitinkančių tradicinių LED lempučių. Jei šviestuvui reikalingas integruotas LED šaltinis, jį reikėtų pakeisti gamintojo rekomenduojamu šaltiniu - padėsime jį pasirinkti, susisiekite su mumis.

Produktas yra gamintojo sandėlyje

Pateikta produkto būklė yra kiekis, kurį galima įsigyti gamintojo sandėlyje. žurnalas reguliariai atnaujinamas. Tai garantija, kad užsakymo pateikimo metu produktas bus 100% prieinamas mūsų nurodytą dieną.

Daugiau informacijos
Gamintojas Feiss
Lempos pavardės Jax
Gamintojo indeksas FE-JAX10-MB
Produkto tipas Šviestuvai
Stilius Modernus
Siuntimo būdas Negabaritinė siunta
Tikslas Vidinis
EAN 5024005392217
šviesos šaltinio galia 3.5W
Veikia su LED Taip
Maitinimo laido ilgis [m] 4x30,5cm i 1x15,2cm
Spalvų atspalviai Aukso ir žalvario atspalviai
Produkto spalva Antikinis žalvaris, Juodas
Apdailos medžiaga Plieno
Šviesos spalva Šilta balta 3000K
Spalvos temperatūra (K) 3000K
Šviesos šaltinių skaičius 10
Lemputės lizdas G9
Galia 10x3,5W/G9
Šviesos šaltinis Į rinkinį
Ar šviesos šaltinis keičiamas? Taip
Šviesos srautas (lm) 3200lm
Įėjimo įtampa 230V
Aukštis [cm] 47,7-170
Plotis [cm] 70,5
Ilgis [cm] 70,5
Parašykite savo atsiliepimą
Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prisijunkite arba sukurkite paskyrą

Kodėl pristatymas yra saugus?

Dėl prekės pobūdžio užsakymai vykdomi tik per UPS, GLS ar DPD kurjerių paslaugų įmonę. Labai daug dėmesio skiriame siunčiamų gaminių įpakavimui. Kiekvienas stiklinis elementas apsaugomas atskirai, apvyniojant burbuline pakavimo plėvele. Lempos elementus dėžutėje sudėliojame taip, kad jie neatsitrenktų vienas į kitą, tuščias erdves užpildome užpildu.

Kaip vieni iš nedaugelio garantuojame Jums saugų pristatymą arba pinigų grąžinimą. Žinome, kad ne visada galite patikrinti siuntinį prie kurjerio, todėl suteikiame Jums 3 dienas nuo to momento, kai atsiimate pakuotę, kad galėtumėte pranešti apie bet kokius mechaninius pažeidimus. Jei kuris nors iš elementų yra sugadintas, užregistruokite čia skundą, o mes iškeisime pažeistus elementus arba pakeisime gaminį nauju.

Pristatymo išlaidos

DPD kurjeris Pirkimas iki 300 EUR Pirkimas virš 300 EUR
Pay Pal / kreditine kortele 6 EUR 0 EUR

Nepriklausomai nuo įsigytų prekių skaičiaus, už pristatymą mokate tik vieną kartą. Perėję į krepšelį ir pateikę pašto kodą, galite patikrinti pristatymo kainą.

Grąžinimai ir keitimai

Mūsų įmonėje prekes galite grąžinti ar iškeisti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo. Jei norite grąžinti įsigytą prekę ar ją iškeisti, prašome čia užregistruoti grąžinimo paraišką. Po to, kai mūsų darbuotojas įgalins grąžinti, gausite grąžinimo dokumentus, kurie turi būti įdėti į pakuotę. Priėmę grąžą, mes nusiųsime kurjerį rinkti siuntos.

Pinigus per 7 darbo dienas grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, nebent mokėjimas buvo atliktas pristatymo metu - tokiu atveju paprašysime banko sąskaitos numerio, į kurį pinigai turi būti grąžinti.

Grąžinamos ar iškeičiamos prekės neturi turėti naudojimo žymių ir turi būti tinkamos perpardavimui. Būsime dėkingi, jei į pakuotę įdėsite grąžinimo formą, o grąžinama prekė bus originalioje pakuotėje.

Skundai

Mūsų siūlomoms prekėms suteikiama gamintojo garantija. Jei norite pateikti skundą, užregistruokite jį čia. Skundai netaikomi mechaniškiems pažeidimams dėl netinkamo gaminio naudojimo ar netinkamo surinkimo, sulenktame stikle esantiems oro burbuliukams, kurie gali atsirasti gaminant stiklą, taip pat subtiliems medinių lempų spalvos skirtumams, nes spalva glaudžiai susijusi su medienos amžiumi.

Jax FE-JAX10-MB Feiss iš įgaliotojo platintojo. Super nuolaidos.