Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

AZzardo-SVERRE-AZ5711-AZZAZ5711

Azzardo SVERRE AZ5711 1x5W/LED 3000 359lm IP54

Fumagalli-Carlo-FMG-CARLO-MB-BLK-ELSFMG-CARLO-MB-BLK

Fumagalli Carlo FMG-CARLO-MB-BLK 1x6W/GU10 4000K-2700K 615lm IP55

Fumagalli Carlo FMG-CARLO-BLK 1x6W/GU10 4000K-2700K 615lm IP55
iš: Fumagalli | SKU#: FMG-CARLO-BLK
Osprzęt dodatkowyChemijos teršalų atsparumas, Atsparus UV spinduliams, Dviguba izoliacija, Neprireikia priežiūros, Antikorozinis sluoksnis
UwagiUž šį produktą gausite nuolaidą pagal nuolaidų lentelę.
109,16 €
DostępnośćPrieinamumas: 95 vnt
WysyłkaPristatymo laikas: 48h

PRISTATYMAS TIK UŽ 1,99 EUR

daugumai užsakymų nuo 300 EUR.

100% SAUGUS TRANSPORTAS

Arba pinigų grąžinimo garantuoja.

NEMOKAMI GRĮŽINIMAI

kiekvienam užsakymui, nepriklausomai nuo vertės

Lemputė modernaus stiliaus

Armatūra puikiai tinka modernioms ir modernistinėms erdvėms. Armatūros forma pabrėžs kiekvienos erdvės individualų charakterį. Lempa puikiai dera su kitais moderniais priedais.

Produktas skirtas naudoti lauke.

Šis produktas yra sukurtas naudoti atviruose erdvėse ir veikiamas įvairių oro sąlygų. Jo konstrukcija ir medžiagos pritaikytos atsparumui prieš kintančias temperatūras, drėgmę, UV spinduliavimą ir kitus išorinius veiksnius, užtikrinant patikimumą ir ilgalaikį našumą sudėtingomis išorės sąlygomis. Šis produktas yra idealus naudoti soduose, terasose, parkuose ir kitose lauko erdvėse.

Bendradarbiauja su LED šviesa

Bendradarbiavimas su LED šviesos šaltiniais užtikrina mažas sąskaitas. Naudojant LED lempas šviesos šaltiniams, pasiekiame norimą šviesos srautą, naudodami labai mažai elektrinės energijos. LED šviesos šaltiniai taip pat yra žymiai atsparesni atmosferos sąlygoms ir patvarūs nei tradiciniai šviesos šaltiniai. Rekomenduojami LED šviesos šaltiniai šviestuvui pateikti produkto informacijoje.

chemici

Chemikalių atsparus apdailos sluoksnis

Apdailos sluoksnis sukurtas atlaikyti chemikalų ir rūgščių poveikį, nesugadintas. Tai svarbi savybė produktams, kurie yra veikiami rūgščių (tokių kaip jūros druska) ar skirtingų rūšių purškimo. Toks sluoksnis apsaugo nuo korozijos ar degradacijos, kurią sukelia chemikalai, prisidedant prie ilgalaikės medžiagos ar įrangos patikimumo.

uv-rays

UV atsparusis apdailos sluoksnis

UV atsparusis apdailos sluoksnis pasižymi išskirtine ilgaamžiškumu ir stabilumu esant ultravioletinių spindulių poveikiui. Dėka specialių savybių, jis apsaugo medžiagą nuo degradacijos, užkertant kelią spalvos pokyčiams ir deformacijoms net ekstremaliomis saulės spindulių ekspozicijos sąlygomis. Atsparumas UV spinduliams užtikrina, kad produktas ilgą laiką išlaiko savo pirminį išvaizdą ir savybes, nepatiriant jokių neigiamų estetinių ar funkcinių pokyčių. Tai ypač svarbu produktams, naudojamiems lauke, kur UV spinduliai gali būti ypatingai intensyvūs ir gali greitai išblukti ar sugadinti medžiagas. Dėka UV atsparaus apdailos sluoksnio vartotojai ilgai gali mėgautis produkto estetika ir našumu, nereikalaujant dažno priežiūros ar keitimo.

double-insulation

Dviguba izoliacija ir padidinta sauga

Dviguba izoliacija (II klasė) yra savybė elektrinėms įrenginiams, kuri suteikia papildomą izoliacijos sluoksnį, apsaugantį vartotoją nuo elektros smūgio. Įrenginiai su dviguba izoliacija yra suprojektuoti taip, kad jų laidiniai komponentai, kurie gali būti pažeisti, būtų apsupti dviem izoliaciniais sluoksniais. Šis papildomas apsaugos lygis pašalina būtinybę sužeminti įrenginį, padidindamas jo saugumą naudojant, ypač izoliacijos gedimo atveju.

II klasė, nurodanti dvigubą izoliaciją, yra saugos standartas, nustatytas atitinkamomis reguliavimo institucijomis ir naudojamas skirtingose šalyse. Produktai su dviguba izoliacija žymimi atitinkamu simboliu, kad vartotojai lengvai galėtų atpažinti, jog įrenginys nereikalauja žeminimo ir suteikia papildomą apsaugą nuo elektros smūgio rizikos.

no-painting

Neprireikia priežiūros

Produktas, pagamintas su sluoksniu, kuris nereikalauja priežiūros, pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu išorės įtakai. Šis sluoksnis išlieka puikiame būklėje be reguliarios priežiūros. Todėl vartotojams nereikia imtis papildomų veiksmų, tokių kaip dažymas ar valymas specialiais priemonėmis, siekiant išlaikyti produktą gerame stovyje. Tai ypač patogu naudoti produktams, kurie naudojami lauke, kur jie yra veikiami oro sąlygomis. Produktai su tokio tipo sluoksniu teikia vartotojams patogumą ir laiko taupymą, eliminuojant reguliarios priežiūros poreikį.

corrosion

Gyvenimo garantija nuo rūdžių ir korozijos

Produktas, pagamintas iš visiškai antikorozinių medžiagų, pasižymi atsparumu rūdžių ir korozijos net ir sunkiausiomis sąlygomis. Tai reiškia, kad medžiagos, naudotos šio produkto gamybai, yra specialiai atrinktos arba apdorotos, kad būtų atsparesnės drėgmei, chemikalams ir atmosferos sąlygoms, kurios gali sukelti koroziją ir degradaciją. Toks produktas gali būti ypatingai naudingas aukštai drėgnoje aplinkoje, susijusioje su vandens veikla, ar net vietose su dideliu chemikalų poveikiu. Dėka savo antikorozinės prigimties, toks produktas gali būti patvarus ir efektyvus net ir ekstremaliomis naudojimo sąlygomis.

bulb

Produktas turi šaltinį šviesai

Kadangi šviesos šaltinio ši šviesos armatūra turi, jums nereikės rūpintis, kokį žibintą naudoti. Tiesiog sumontuokite šviesos armatūrą, prijunkite ją prie elektros tinklo, ir ji jau švies.

Keičiama šviesos šaltinio

Šviesos šaltinys šviesos armatūroje yra keičiamas. Tai reiškia, kad po jo sugadinimo galime jį pakeisti nauju, neprarandant šviesos armatūros (net jei šaltinis yra integruotas LED modulis). Tinkami įprastos LED lemputės galima rasti po produkto. Jei armatūra reikalauja integruoto LED šaltinio, rekomenduojame kreiptis į gamintoją dėl rekomenduojamo šaltinio pasirinkimo.

IP55 apsaugos klasė

Armatura su apsaugos IP55 klasifikacija (atsparumas dulkiams ir kitiems smulkiems kietiems objektams 5, vandeniui 5 iš 8 laipsnių skalės). Lemputė turi didelį apsaugos laipsnį nuo dulkių ir vandens. Šios rūšies armatūros dažniausiai skirtos naudoti lauke.

Produktas yra gamintojo sandėlyje

Rodomas produkto būklė yra gamintojo sandėlio likutis. Sandėlio likutis yra reguliariai atnaujinamas. Tai užtikrina, kad užsakymo metu produktas bus visiškai prieinamas nurodytu laiku.

Daugiau informacijos
Gamintojas Fumagalli
Lempos pavardės Carlo
Gamintojo indeksas FMG-CARLO-BLK
Produkto tipas Grindų lempos
Stilius Modernus
Tikslas Išorinis
EAN 8031874229923
Pritemdymo tipas Priklausomai nuo šviesos šaltinio
šviesos šaltinio galia 6W
Apsaugos klasė II
Spalvų perteikimo indeksas (CRI) >80
Veikia su LED Taip
Spalvų atspalviai Atspalviai juodi
Produkto spalva Juodas
Apdailos medžiaga Derva, PC
Šviesos spalva Šilta balta 2700k Neutrali balta 4000k
Spalvos temperatūra (K) 4000K-2700K
Šviesos šaltinių skaičius 1
Lemputės lizdas GU10
Galia 1x6W/GU10
Šviesos šaltinis Į rinkinį
Ar šviesos šaltinis keičiamas? Taip
Šviesos srautas (lm) 615lm
Įėjimo įtampa 230V
Šviesos kampas 45
Sandarumo laipsnis IP55
Gylis 10
Aukštis [cm] 80
Plotis [cm] 10
Parašykite savo atsiliepimą
Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prisijunkite arba sukurkite paskyrą

Kodėl pristatymas yra saugus?

Dėl prekės pobūdžio užsakymai vykdomi tik per UPS, GLS ar DPD kurjerių paslaugų įmonę. Labai daug dėmesio skiriame siunčiamų gaminių įpakavimui. Kiekvienas stiklinis elementas apsaugomas atskirai, apvyniojant burbuline pakavimo plėvele. Lempos elementus dėžutėje sudėliojame taip, kad jie neatsitrenktų vienas į kitą, tuščias erdves užpildome užpildu.

Kaip vieni iš nedaugelio garantuojame Jums saugų pristatymą arba pinigų grąžinimą. Žinome, kad ne visada galite patikrinti siuntinį prie kurjerio, todėl suteikiame Jums 3 dienas nuo to momento, kai atsiimate pakuotę, kad galėtumėte pranešti apie bet kokius mechaninius pažeidimus. Jei kuris nors iš elementų yra sugadintas, užregistruokite čia skundą, o mes iškeisime pažeistus elementus arba pakeisime gaminį nauju.

Pristatymo išlaidos

DPD kurjeris Pirkimas iki 300 EUR Pirkimas virš 300 EUR
Pay Pal / kreditine kortele 6.99 EUR 1.99 EUR

Nepriklausomai nuo įsigytų prekių skaičiaus, už pristatymą mokate tik vieną kartą. Perėję į krepšelį ir pateikę pašto kodą, galite patikrinti pristatymo kainą.

Grąžinimai ir keitimai

Mūsų įmonėje prekes galite grąžinti ar iškeisti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo. Jei norite grąžinti įsigytą prekę ar ją iškeisti, prašome čia užregistruoti grąžinimo paraišką. Po to, kai mūsų darbuotojas įgalins grąžinti, gausite grąžinimo dokumentus, kurie turi būti įdėti į pakuotę. Priėmę grąžą, mes nusiųsime kurjerį rinkti siuntos.

Pinigus per 7 darbo dienas grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, nebent mokėjimas buvo atliktas pristatymo metu - tokiu atveju paprašysime banko sąskaitos numerio, į kurį pinigai turi būti grąžinti.

Grąžinamos ar iškeičiamos prekės neturi turėti naudojimo žymių ir turi būti tinkamos perpardavimui. Būsime dėkingi, jei į pakuotę įdėsite grąžinimo formą, o grąžinama prekė bus originalioje pakuotėje.

Skundai

Mūsų siūlomoms prekėms suteikiama gamintojo garantija. Jei norite pateikti skundą, užregistruokite jį čia. Skundai netaikomi mechaniškiems pažeidimams dėl netinkamo gaminio naudojimo ar netinkamo surinkimo, sulenktame stikle esantiems oro burbuliukams, kurie gali atsirasti gaminant stiklą, taip pat subtiliems medinių lempų spalvos skirtumams, nes spalva glaudžiai susijusi su medienos amžiumi.

Carlo FMG-CARLO-BLK Fumagalli iš įgaliotojo platintojo. Super nuolaidos.