Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB
Tartakowa 15/21, 42-202 Częstochowa, Polska
4,8
Feiss-DEWITT-FE-DEWITT9-ELSFE/DEWITT9

Feiss DEWITT FE-DEWITT9 sietynas 9x60W/E14

Hinkley Lighting-GIGI-HK-GIGI-MP-ELSHK/GIGI/MP

Hinkley Lighting GIGI HK-GIGI-MP Pakabinama lempa 1x60W/E27

Hinkley Lighting GIGI HK-GIGI-3P Pakabinama lempa 3x60W/E14
iš: Hinkley Lighting | SKU#: HK-GIGI-3P
Osprzęt dodatkowyIlginamieji strypai (žr. Kabelio ilgį)
UwagiNemokamas pristatymas
UwagiAE. Prekė už ypatingą kainą. Papildomose nuolaidose nedalyvauja.
Įprasta kaina 448,18 € Special Price 309,25 €
DostępnośćPrieinamumas: 15 vnt
WysyłkaPristatymo laikas: 48h

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Užsakymams virš 300 EUR.

100% SAUGUS TRANSPORTAS

Arba pinigų grąžinimo garantuoja.

PROFESINĖ PARAMA

Pokalbiai su mumis.

Glamour stiliaus lempa

Turtingas dekoracijos, sudėtingas figūras ir blizga apdaila yra iš efektingas stiliaus atributai. Lempa yra elegantiškas ir rafinuotas. Tai bus puikiai į elegantiškas, netradicinių, bet ir klasikinių erdvėse.

Lempa pagaminta iš krištolo

Šviestuvas pagamintas iš krištolo stiklo. Dėl tikslaus stiklo elementų šlifavimo lempa fantastiškai išsklaido šviesą. Dėl turtingų dekoracijų lempa puikiai tinka klasikinėms, efektingoms ir hibridinėms (mišrioms šiuolaikinėms ir klasikinėms) erdvėms.

Šis produktas yra skirtas vidaus naudojimui.

Šis produktas yra skirtas vidiniam naudojimui ir mes nerekomenduojame to daryti naudojant išorės. Medžiagos, iš kurių jis buvo pagamintas, puikiai tinka naudoti patalpose, tačiau lauke jų gali nepakakti.

Veikia su LED šaltiniais

Šviestuvo bendradarbiavimas su LED šaltiniais yra mažų sąskaitų garantija. Dėl šviestuve naudojamų LED lempučių, gauname reikiamą šviesos srautą su labai mažomis elektros energijos sąnaudomis. LED šviesos šaltiniai taip pat yra daug atsparesni oro sąlygoms nei tradiciniai šviesos šaltiniai. Po gaminiu rasite rekomenduojamus šviestuvo LED šviesos šaltinius.

bulb

Produkte nėra šviesos šaltinio

Kadangi lempoje nėra šviesos šaltinio, galite naudoti praktiškai bet kurią lemputę, suderinamą su lempos lizdu. Svarbu tiems šviestuvams, kurie švytės tamsiose vietose ir kuriems reikės stipraus šviesos pluošto.

Keičiamas šviesos šaltinis

Lempa turi keičiamą šviesos šaltinį. Tai reiškia, kad po jo sugadinimo mes galime juos pakeisti naujais, nereikėdami išmesti šviestuvo (net jei šviesos šaltinis yra integruotas LED modulis). Pagal gaminį galima rasti atitinkančių tradicinių LED lempučių. Jei šviestuvui reikalingas integruotas LED šaltinis, jį reikėtų pakeisti gamintojo rekomenduojamu šaltiniu - padėsime jį pasirinkti, susisiekite su mumis.

Produktas yra gamintojo sandėlyje

Pateikta produkto būklė yra kiekis, kurį galima įsigyti gamintojo sandėlyje. žurnalas reguliariai atnaujinamas. Tai garantija, kad užsakymo pateikimo metu produktas bus 100% prieinamas mūsų nurodytą dieną.

Daugiau informacijos
Gamintojas Hinkley Lighting
Lempos pavardės GIGI
Gamintojo indeksas HK-GIGI-3P
Produkto tipas Kabančios lempos
Stilius Glamour, Kristalas
Tikslas Vidinis
EAN 5024005288718
šviesos šaltinio galia 60W
Energijos klasė A++ - E
Veikia su LED Taip
Maitinimo laido ilgis [m] 1 x 15,2cm + 3 x 30,5cm
Spalvų atspalviai Sidabriniai atspalviai
Produkto spalva Nikelis
Apdailos medžiaga Kristalas, Plieno
Šviesos šaltinių skaičius 3
Lemputės lizdas E14
Galia 3x60W/E14
Šviesos šaltinis Nėra
Ar šviesos šaltinis keičiamas? Taip
Įėjimo įtampa 230V
Aukštis [cm] 62,4 – 122,7
Plotis [cm] 53,3
Parašykite savo atsiliepimą
Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prisijunkite arba sukurkite paskyrą

Kodėl pristatymas yra saugus?

Dėl prekės pobūdžio užsakymai vykdomi tik per UPS, GLS ar DPD kurjerių paslaugų įmonę. Labai daug dėmesio skiriame siunčiamų gaminių įpakavimui. Kiekvienas stiklinis elementas apsaugomas atskirai, apvyniojant burbuline pakavimo plėvele. Lempos elementus dėžutėje sudėliojame taip, kad jie neatsitrenktų vienas į kitą, tuščias erdves užpildome užpildu.

Kaip vieni iš nedaugelio garantuojame Jums saugų pristatymą arba pinigų grąžinimą. Žinome, kad ne visada galite patikrinti siuntinį prie kurjerio, todėl suteikiame Jums 3 dienas nuo to momento, kai atsiimate pakuotę, kad galėtumėte pranešti apie bet kokius mechaninius pažeidimus. Jei kuris nors iš elementų yra sugadintas, užregistruokite čia skundą, o mes iškeisime pažeistus elementus arba pakeisime gaminį nauju.

Pristatymo išlaidos

DPD kurjeris Pirkimas iki 300 EUR Pirkimas virš 300 EUR
Pay Pal / kreditine kortele 6 EUR 0 EUR

Nepriklausomai nuo įsigytų prekių skaičiaus, už pristatymą mokate tik vieną kartą. Perėję į krepšelį ir pateikę pašto kodą, galite patikrinti pristatymo kainą.

Grąžinimai ir keitimai

Mūsų įmonėje prekes galite grąžinti ar iškeisti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo. Jei norite grąžinti įsigytą prekę ar ją iškeisti, prašome čia užregistruoti grąžinimo paraišką. Po to, kai mūsų darbuotojas įgalins grąžinti, gausite grąžinimo dokumentus, kurie turi būti įdėti į pakuotę. Priėmę grąžą, mes nusiųsime kurjerį rinkti siuntos.

Pinigus per 7 darbo dienas grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, nebent mokėjimas buvo atliktas pristatymo metu - tokiu atveju paprašysime banko sąskaitos numerio, į kurį pinigai turi būti grąžinti.

Grąžinamos ar iškeičiamos prekės neturi turėti naudojimo žymių ir turi būti tinkamos perpardavimui. Būsime dėkingi, jei į pakuotę įdėsite grąžinimo formą, o grąžinama prekė bus originalioje pakuotėje.

Skundai

Mūsų siūlomoms prekėms suteikiama gamintojo garantija. Jei norite pateikti skundą, užregistruokite jį čia. Skundai netaikomi mechaniškiems pažeidimams dėl netinkamo gaminio naudojimo ar netinkamo surinkimo, sulenktame stikle esantiems oro burbuliukams, kurie gali atsirasti gaminant stiklą, taip pat subtiliems medinių lempų spalvos skirtumams, nes spalva glaudžiai susijusi su medienos amžiumi.

GIGI HK-GIGI-3P Hinkley Lighting iš įgaliotojo platintojo. Super nuolaidos.