Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB
Tartakowa 15/21, 42-202 Częstochowa, Polska
4,8
Kichler IMAHN KL-IMAHN-MP Pakabinama lempa 1x60W/E27
iš: Kichler | SKU#: KL-IMAHN-MP
Osprzęt dodatkowyIlginamieji strypai (žr. Kabelio ilgį)
christmasDėl didelio gamintojo išsiuntimų skaičiaus šio produkto įvykdymo terminas gali užtrukti 1-2 darbo dienas.
UwagiAE. Prekė už ypatingą kainą. Papildomose nuolaidose nedalyvauja.
Įprasta kaina 203,72 € Special Price 162,98 €
DostępnośćPrieinamumas: 106 vnt
WysyłkaPristatymo laikas: 48h

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Užsakymams virš 300 EUR.

100% SAUGUS TRANSPORTAS

Arba pinigų grąžinimo garantuoja.

PROFESINĖ PARAMA

Pokalbiai su mumis.

Lemputė retro stiliaus

Armatūra puikiai tiks vintage aplinkai. Ji gražiai atrodys senos stiliaus erdvėse, pvz., kaimiško stiliaus. Rekomenduojame dekoratyvinius LED šviesos šaltinius, kuriuos pateikiame po produkto.

Produktas skirtas naudoti viduje

Šis produktas skirtas naudoti vidaus patalpose, ir mes nerekomenduojame jį naudoti lauke. Medžiagos, iš kurių jis pagamintas, puikiai tinka viduje, tačiau lauke jos gali būti nepakankamos.

Bendradarbiauja su LED šviesa

Bendradarbiavimas su LED šviesos šaltiniais užtikrina mažas sąskaitas. Naudojant LED lempas šviesos šaltiniams, pasiekiame norimą šviesos srautą, naudodami labai mažai elektrinės energijos. LED šviesos šaltiniai taip pat yra žymiai atsparesni atmosferos sąlygoms ir patvarūs nei tradiciniai šviesos šaltiniai. Rekomenduojami LED šviesos šaltiniai šviestuvui pateikti produkto informacijoje.

bulb

Produktas neturi šaltinio šviesos

Kadangi šviesos šaltinio lempa neturi, galite naudoti beveik bet kokį lizdo atitinkantį žibintą su lempučių kištuko. Tai yra svarbu tais atvejais, kai šviesos armatūros šviesti tamsoje ir reikia stipraus šviesos srauto.

Keičiama šviesos šaltinio

Šviesos šaltinys šviesos armatūroje yra keičiamas. Tai reiškia, kad po jo sugadinimo galime jį pakeisti nauju, neprarandant šviesos armatūros (net jei šaltinis yra integruotas LED modulis). Tinkami įprastos LED lemputės galima rasti po produkto. Jei armatūra reikalauja integruoto LED šaltinio, rekomenduojame kreiptis į gamintoją dėl rekomenduojamo šaltinio pasirinkimo.

Produktas yra gamintojo sandėlyje

Rodomas produkto būklė yra gamintojo sandėlio likutis. Sandėlio likutis yra reguliariai atnaujinamas. Tai užtikrina, kad užsakymo metu produktas bus visiškai prieinamas nurodytu laiku.

Daugiau informacijos
Siuntimas iki Kalėdų Taip
Kalėdų žinutė Dėl didelio gamintojo išsiuntimų skaičiaus šio produkto įvykdymo terminas gali užtrukti 1-2 darbo dienas.
Gamintojas Kichler
Lempos pavardės IMAHN
Gamintojo indeksas KL-IMAHN-MP
Produkto tipas Kabančios lempos
Stilius Vintage
Tikslas Vidinis
EAN 5024005297512
Energijos efektyvumo klasė A-G
šviesos šaltinio galia 60W
Veikia su LED Taip
Maitinimo laido ilgis [m] 2 x 15,2cm + 2 x 30,5cm
Spalvų atspalviai Aukso ir žalvario atspalviai
Produkto spalva Juodas, Žalvaris
Apdailos medžiaga Plieno
Šviesos šaltinių skaičius 1
Lemputės lizdas E27
Galia 1x60W/E27
Šviesos šaltinis Nėra
Ar šviesos šaltinis keičiamas? Taip
Įėjimo įtampa 230V
Aukštis [cm] 61,9 – 129,5
Plotis [cm] 17,1
Ilgis [cm] 51
Parašykite savo atsiliepimą
Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prisijunkite arba sukurkite paskyrą

Kodėl pristatymas yra saugus?

Dėl prekės pobūdžio užsakymai vykdomi tik per UPS, GLS ar DPD kurjerių paslaugų įmonę. Labai daug dėmesio skiriame siunčiamų gaminių įpakavimui. Kiekvienas stiklinis elementas apsaugomas atskirai, apvyniojant burbuline pakavimo plėvele. Lempos elementus dėžutėje sudėliojame taip, kad jie neatsitrenktų vienas į kitą, tuščias erdves užpildome užpildu.

Kaip vieni iš nedaugelio garantuojame Jums saugų pristatymą arba pinigų grąžinimą. Žinome, kad ne visada galite patikrinti siuntinį prie kurjerio, todėl suteikiame Jums 3 dienas nuo to momento, kai atsiimate pakuotę, kad galėtumėte pranešti apie bet kokius mechaninius pažeidimus. Jei kuris nors iš elementų yra sugadintas, užregistruokite čia skundą, o mes iškeisime pažeistus elementus arba pakeisime gaminį nauju.

Pristatymo išlaidos

DPD kurjeris Pirkimas iki 300 EUR Pirkimas virš 300 EUR
Pay Pal / kreditine kortele 6 EUR 0 EUR

Nepriklausomai nuo įsigytų prekių skaičiaus, už pristatymą mokate tik vieną kartą. Perėję į krepšelį ir pateikę pašto kodą, galite patikrinti pristatymo kainą.

Grąžinimai ir keitimai

Mūsų įmonėje prekes galite grąžinti ar iškeisti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo. Jei norite grąžinti įsigytą prekę ar ją iškeisti, prašome čia užregistruoti grąžinimo paraišką. Po to, kai mūsų darbuotojas įgalins grąžinti, gausite grąžinimo dokumentus, kurie turi būti įdėti į pakuotę. Priėmę grąžą, mes nusiųsime kurjerį rinkti siuntos.

Pinigus per 7 darbo dienas grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, nebent mokėjimas buvo atliktas pristatymo metu - tokiu atveju paprašysime banko sąskaitos numerio, į kurį pinigai turi būti grąžinti.

Grąžinamos ar iškeičiamos prekės neturi turėti naudojimo žymių ir turi būti tinkamos perpardavimui. Būsime dėkingi, jei į pakuotę įdėsite grąžinimo formą, o grąžinama prekė bus originalioje pakuotėje.

Skundai

Mūsų siūlomoms prekėms suteikiama gamintojo garantija. Jei norite pateikti skundą, užregistruokite jį čia. Skundai netaikomi mechaniškiems pažeidimams dėl netinkamo gaminio naudojimo ar netinkamo surinkimo, sulenktame stikle esantiems oro burbuliukams, kurie gali atsirasti gaminant stiklą, taip pat subtiliems medinių lempų spalvos skirtumams, nes spalva glaudžiai susijusi su medienos amžiumi.

IMAHN KL-IMAHN-MP Kichler iš įgaliotojo platintojo. Super nuolaidos.