Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB
Tartakowa 15/21, 42-202 Częstochowa, Polska
4,8
Norlys-Egersund Park-6105AL-NRL6105AL

Norlys Egersund Park 6105AL Žibintas 1x9.1W/LED 3000K 1370lm IP65

Norlys-Egersund Park-6107AL-NRL6107AL

Norlys Egersund Park 6107AL Žibintas 1x10W/LED 4000K 1170lm IP65

Egersund Park 6105GR Norlys
iš: Norlys | SKU#: 6105GR
Osprzęt dodatkowyŠviestuvas turi apžiūros dureles
christmasUžsisakykite šią prekę iki gruodžio 12 d., kad gautumėte iki Kalėdų.
UwagiNemokamas pristatymas
UwagiŠiai prekei gausite nuolaidą pagal nuolaidų lentelę.
671,24 €
WysyłkaPristatymo laikas: per 3–10 darbo dienų.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Užsakymams virš 300 EUR.

100% SAUGUS TRANSPORTAS

Arba pinigų grąžinimo garantuoja.

PROFESINĖ PARAMA

Pokalbiai su mumis.

Modernaus stiliaus šviestuvas

Šviestuvas puikiai tinka modernioms ir modernistinėms erdvėms. Lempos forma pabrėš individualų kiekvienos erdvės pobūdį. Lempa bus derinimasis fantastiškai su kitais šiuolaikiniais priedais.

Šis produktas yra skirtas išoriniam naudojimui.

Lempa pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu atmosferos reiškiniams. Lempa puikiai apšvies mūsų terasą, sodą, balkoną, pastogę, važiuojamąją kelio dalį, taką ar bet kurią kitą patalpą lauke.

Šviestuvas, kurio spalva 3000K

Šviesos spalva matuojama Kelvine. Kuo aukštesnė spalvų temperatūra, tuo mėlynesnė šviesa. Žemiau esanti spalvų skalė rodo skirtingas šviesos spalvas, kurios rodo šviestuvo šviesos spalvą.

bulb

Pridedamas įmontuotas LED šviesos šaltinis

Šviestuve yra įmontuotas LED modulis. Šis sprendimas leidžia pasiekti puikų apšvietimo efektą naudojant mažai elektros energijos. Šviestuvai su įmontuotu LED moduliu paprastai skleidžia šviesą simetriškiau. Dėl LED modulio, kurio tarnavimo laikas yra min. 50 000 h daugelį metų, kad pamirštų būtinybę pakeisti lemputes.

Keičiamas šviesos šaltinis

Lempa turi keičiamą šviesos šaltinį. Tai reiškia, kad po jo sugadinimo mes galime juos pakeisti naujais, nereikėdami išmesti šviestuvo (net jei šviesos šaltinis yra integruotas LED modulis). Pagal gaminį galima rasti atitinkančių tradicinių LED lempučių. Jei šviestuvui reikalingas integruotas LED šaltinis, jį reikėtų pakeisti gamintojo rekomenduojamu šaltiniu - padėsime jį pasirinkti, susisiekite su mumis.

Apsaugos klasė IP65

IP65 apsaugos klasės šviestuvas (atsparumas dulkėms ir kitoms mažoms kietosioms medžiagoms 6, vandeniui 5 pagal 8 balų skalę). Lempa pasižymi aukštu apsaugos nuo dulkių ir vandens laipsniu. IP65 apsaugos klasės šviestuvai paprastai skirti naudoti lauke.

Daugiau informacijos
Siuntimas iki Kalėdų Taip
Komunikat Święta Užsisakykite šią prekę iki gruodžio 12 d., kad gautumėte iki Kalėdų.
Gamintojas Norlys
Lempos pavardės Egersund Park
Gamintojo indeksas 6105GR
Produkto tipas žibintai
Stilius Modernus
Siuntimo būdas Šis produktas yra 2 pakuotėse.
Tikslas Išorinis
šviesos šaltinio galia 9.1W
Spalvų atspalviai Pilkos spalvos atspalviai
Produkto spalva Grafito, Permatomas
Apdailos medžiaga Aliuminis, Plastikiniai
Šviesos spalva Šilta balta 3000K
Spalvos temperatūra (K) 3000K
Šviesos šaltinių skaičius 1
Lemputės lizdas LED
Galia 1x9.1W/LED
Šviesos šaltinis Įtrauktas integruotas LED šaltinis
Ar šviesos šaltinis keičiamas? Taip
Šviesos srautas (lm) 1370lm
Įėjimo įtampa 230V
Sandarumo laipsnis IP65
Aukštis [cm] 250
Plotis [cm] 12
Parašykite savo atsiliepimą
Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prisijunkite arba sukurkite paskyrą

Kodėl pristatymas yra saugus?

Dėl prekės pobūdžio užsakymai vykdomi tik per UPS, GLS ar DPD kurjerių paslaugų įmonę. Labai daug dėmesio skiriame siunčiamų gaminių įpakavimui. Kiekvienas stiklinis elementas apsaugomas atskirai, apvyniojant burbuline pakavimo plėvele. Lempos elementus dėžutėje sudėliojame taip, kad jie neatsitrenktų vienas į kitą, tuščias erdves užpildome užpildu.

Kaip vieni iš nedaugelio garantuojame Jums saugų pristatymą arba pinigų grąžinimą. Žinome, kad ne visada galite patikrinti siuntinį prie kurjerio, todėl suteikiame Jums 3 dienas nuo to momento, kai atsiimate pakuotę, kad galėtumėte pranešti apie bet kokius mechaninius pažeidimus. Jei kuris nors iš elementų yra sugadintas, užregistruokite čia skundą, o mes iškeisime pažeistus elementus arba pakeisime gaminį nauju.

Pristatymo išlaidos

UPS / DPD kurjeris Pirkimas iki 300 EUR Pirkimas virš 300 EUR
Pay Pal / kreditine kortele 6 EUR 0 EUR

Nepriklausomai nuo įsigytų prekių skaičiaus, už pristatymą mokate tik vieną kartą. Perėję į krepšelį ir pateikę pašto kodą, galite patikrinti pristatymo kainą.

Grąžinimai ir keitimai

Mūsų įmonėje prekes galite grąžinti ar iškeisti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo. Jei norite grąžinti įsigytą prekę ar ją iškeisti, prašome čia užregistruoti grąžinimo paraišką. Po to, kai mūsų darbuotojas įgalins grąžinti, gausite grąžinimo dokumentus, kurie turi būti įdėti į pakuotę. Priėmę grąžą, mes nusiųsime kurjerį rinkti siuntos.

Pinigus per 7 darbo dienas grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, nebent mokėjimas buvo atliktas pristatymo metu - tokiu atveju paprašysime banko sąskaitos numerio, į kurį pinigai turi būti grąžinti.

Grąžinamos ar iškeičiamos prekės neturi turėti naudojimo žymių ir turi būti tinkamos perpardavimui. Būsime dėkingi, jei į pakuotę įdėsite grąžinimo formą, o grąžinama prekė bus originalioje pakuotėje.

Skundai

Mūsų siūlomoms prekėms suteikiama gamintojo garantija. Jei norite pateikti skundą, užregistruokite jį čia. Skundai netaikomi mechaniškiems pažeidimams dėl netinkamo gaminio naudojimo ar netinkamo surinkimo, sulenktame stikle esantiems oro burbuliukams, kurie gali atsirasti gaminant stiklą, taip pat subtiliems medinių lempų spalvos skirtumams, nes spalva glaudžiai susijusi su medienos amžiumi.

Egersund Park 6105GR Norlys iš įgaliotojo platintojo. Super nuolaidos.