Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

PRISTATYMAS TIK UŽ 1,99 EUR

daugumai užsakymų nuo 300 EUR.

SAUGO PRISTATYMO GARANTIJA

arba 100% pinigų grąžinimas garantuotas.

NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

visiems užsakymams.

3F bėgių sistema Eglo

3F bėgių sistema Eglo
Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.
3F bėgių sistema Eglo yra puiki pasirinkimo galimybė tiems, kurie ieško naujos šviesos interjerui. Šios sistemoms yra būdingas modernus dizainas ir patogus naudojimas, leidžiantis pritaikyti šviesos kryptį pasirinktam reikiamam taškui. Tam naudojama bėgių sistema, su kuria galima lengvai reguliuoti kampą ir padidinti patyręs dizainerių sukurtas produktų funkcionalumą. Pasirinkus šias sistemas galima būti tikru, kad sukuriamas geras apšvietimas, kuris atitiks norimas reikmes ir bus stilingas. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į šviesos stilių – produktai iš 3F bėgių sistemos Eglo kategorijos turi modernų ir stilingą apšvietimo stilių, kuris atitiks daugelio interjero stilistiką.