Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

PRISTATYMAS TIK UŽ 1,99 EUR

daugumai užsakymų nuo 300 EUR.

SAUGO PRISTATYMO GARANTIJA

arba 100% pinigų grąžinimas garantuotas.

NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

visiems užsakymams.

Plokščios sieninės lempos

Plokščios sieninės lempos
Set Descending Direction

Prekių 1-28221

Page
per puslapį
 1. 24H
  -40%
 2. 24H
  -33%
 3. 24H
  -49%
 4. 72H
  -41%
 5. 72H
  -34%
 6. 72H
  -49%
 7. 72H
  -47%
Set Descending Direction

Prekių 1-28221

Page
per puslapį
Šios plokščios sieninės lempos - tai puikūs šviesos šaltiniai jūsų namuose. Jie turi modernų ir minimalistišką dizainą, kad atitiktų jūsų namų ar biuro interjerą. Šios lempos yra idealios pasirinkimas norint suteikti papildomos šviesos jūsų kambariams, ypač jei neturite daug vietos sienoje. Pasirinkdami šių produktų kategoriją, turite atkreipti dėmesį į produkto šviesos stiprumą. Mes rekomenduojame apsvarstyti, kiek šviesos jums reikia kambariui, kuriame kabinysite šią apšvietimo priemonę. Be to, prieš perkant šią kategoriją, patariame gerai apgalvoti, kuriai sienai ją kabinant. Šios kategorijos apšvietimo stilius priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų - nuo modernių iki klasikinių. Nepriklausomai nuo to, koks stilus jums labiausiai patinka, mūsų plokščios sieninės lempos tikrai suteiks jūsų kambariui žavesio ir išskirtinumo.