Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

PRISTATYMAS TIK UŽ 1,99 EUR

daugumai užsakymų nuo 300 EUR.

SAUGO PRISTATYMO GARANTIJA

arba 100% pinigų grąžinimas garantuotas.

NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

visiems užsakymams.

SLV Control by Trust

SLV Control by Trust
Set Descending Direction

1 įrašas

per puslapį
  1. -15%
    SLV SLV CONTOL BY TRUST 1001153 Valdiklis IP20
    Įprasta kaina 279,61 € Special Price 238,43 €
Set Descending Direction

1 įrašas

per puslapį
Pasirinkę SLV gaminius, galėsite mėgautis tobulu apšvietimo valdymu savo namuose. Šios kategorijos gaminiai yra lengvai naudojami ir gali būti derinami su kitais namų automatikos sprendimais. Be to, jie turi įspūdingų apšvietimo stilių, todėl galite pritaikyti savo namus pagal savo nuotaiką. Rinkdamiesi šios kategorijos gaminius atkreipkite dėmesį į jų suderinamumą su kitais apšvietimo sprendimais ir patikrinkite, ar nurodytas prekės ženklas yra patikimas ir kokybiškas. Pasirinkę produktus iš SLV valdymo kategorijos, galite būti tikri, kad gausite aukščiausios kokybės gaminius, kurie užtikrins stabilų šviesos valdymą Jūsų namuose.