Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

Ar pristatymas yra saugus?

Produktų charakteristika

Dėl mūsų produktų, ypač lempų, specifinio pobūdžio mes juos siunčiame tik kurjeriu. Mums svarbu, kad kiekvienas produktas pasiektų mūsų klientus puikios būklės, todėl skiriame didžiulį dėmesį pakuotės procesui ir užtikriname, kad jie būtų tinkamai apsaugoti nuo galimų pažeidimų per transportavimą.

Pažeidimų per transportavimą politika

Mūsų įmonė visiškai įsipareigojusi užtikrinti klientų pasitenkinimą. Todėl, jei nepaisant mūsų pastangų produktas patirs pažeidimų per transportavimą, esame pasiruošę nedelsiant imtis reikiamų priemonių, siekdami išspręsti šią problemą. Mes nereikalaujame patvirtinti siuntos kurjeriui, kad palengvintume pažeidimų pranešimo procesą.

Klientas turi 2 dienas nuo pristatymo momento pranešti apie bet kokius pažeidimus ar problemą su užsakymu. Gavę tokią pranešimą, mes imamės vieno iš dviejų variantų:

  1. Prekės pakeitimas: Jei prekė yra prieinama, pakeičiame pažeistą elementą arba prekę naują, be papildomų išlaidų klientui.
  2. Pažeistų elementų siuntimas: Jei klientas pageidauja, galime pristatyti reikalingas detales arba elementus, kurie patyrė pažeidimus per transportavimą, leisdami klientui juos pakeisti arba sutvarkyti.

Mūsų tikslas yra užtikrinti visapusišką klientų pasitenkinimą ir greitai išspręsti visas problemas, susijusias su produkto pažeidimais per transportavimą.

Pažeidimų pranešimus priimame per čia prieinamą formą.

Kategorijos: Pristatymas ir pristatymas