Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

Kur galima rasti atsiliepimų apie jūsų įmonę?

Atsiliepimus apie mūsų įmonę galite rasti keliuose skirtinguose tinklapiuose, kurie leidžia mūsų klientams dalintis savo patirtimi su mūsų produktais ir paslaugomis. Mūsų pagrindinis tikslas yra užtikrinti jums pasitenkinimą atliktu sandoriu, todėl dedame visas pastangas, kad jūs būtumėte patenkinti.

Kviečiame perskaityti atsiliepimus šiose platformose:

  1. Google Maps: „Google Maps“ galite rasti atsiliepimus ir įvertinimus iš mūsų klientų. Aplankę mūsų profilį „Google Maps“, galėsite perskaityti, ką kiti turi pasakyti apie mūsų produktus ir paslaugas.

  2. Ceneo: „Ceneo“ yra populiari lenkų interneto platforma, kurios pagrindinė veikla yra atsiliepimų, recenzijų, įvertinimų rinkimas ir produktų bei paslaugų kainų palyginimas internete. Tai yra viena iš svarbiausių ir daugiausiai naudojamų svetainių, kur klientai gali dalintis savo pirkinių patirtimi ir gauti informaciją apie produktus ir paslaugas prieš perkant.

Vertiname jūsų nuomonę ir esame pasiruošę reaguoti į bet kokias problemas, kurios gali kilti vykdant užsakymą. Mūsų devizas yra: "Įmonės patikimumą vertinsi ne pagal tai, kaip greitai įvykdė tavo užsakymą, o pagal tai, kaip ji susitvarko su galimomis problemomis jo vykdymo metu."

Dėkojame, kad pasirinkote mūsų įmonę ir kviečiame jūsų palikti atsiliepimą po atliktų sandorių. Jūsų nuomonė mums labai svarbi, nes ji padeda mums nuolat tobulinti mūsų paslaugas ir produktus, kad galėtume dar geriau atitikti jūsų lūkesčius.

Kategorijos: Klientų aptarnavimas