Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

PRISTATYMAS TIK UŽ 1,99 EUR

daugumai užsakymų nuo 300 EUR.

SAUGO PRISTATYMO GARANTIJA

arba 100% pinigų grąžinimas garantuotas.

NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

visiems užsakymams.

LED juostos ir neoninės lemputės

LED juostos ir neoninės lemputės
Set Descending Direction

Prekių 1-28131

Page
per puslapį
Set Descending Direction

Prekių 1-28131

Page
per puslapį
LED juostos ir neoninės iškabos – spalvingas ir inovatyvus apšvietimo sprendimas Jūsų namams ar verslui. Šios gamybos galimybės yra tokios, kad jas galima naudoti kaip tiesioginio ir netiesioginio apšvietimo šaltinį, perfluo mėnulio lempas ar kaip dekoratyvinį akcentą. Rinkdamiesi šios kategorijos gaminius atkreipkite dėmesį į jų galią, garsą ir vibracijos režimą. Tai būtina norint sumažinti šviesos triukšmą. Šioje kategorijoje galimi apšvietimo stiliai su spalvotu, judančiu šaltiniu arba pastovia šviesa, kad padėtų sukurti jaukią ir malonią atmosferą kambaryje. Rinkitės apšvietimą iš LED juostų ir neoninių iškabų, kad sukurtumėte netradicinį kokybišką apšvietimo sprendimą!