Altavola Design Oczko SL-CL4A-S1-20W Įmontuojamas apšvietimas 1x20W/LED 3000K IP20
iš: Altavola Design | SKU#: SL-CL4A-S1-20W
UwagiUž šį produktą gausite nuolaidą pagal nuolaidų lentelę.
DostępnośćPrieinamumas: 10 vnt
WysyłkaIšsiunčiama per: 48h
100% SAUGUS TRANSPORTAS
Arba pinigų grąžinimo garantuoja.
Greitas, paprastas ir nebrangus grąžinimas!
Lemputė modernaus stiliaus
Produktas skirtas naudoti viduje.
3000K spalvos korpusas
bulb
Įmontuota LED šviesos šaltinis komplekte
IP20 apsaugos klasė
Produktas yra gamintojo sandėlyje
Daugiau informacijos
Gamintojas Altavola Design
Lempos pavardės Oczko
Gamintojo indeksas SL-CL4A-S1-20W
Produkto tipas Įleidžiamos lubinės lempos
Stilius Modernus
Tikslas Vidinis
EAN 5900354200260
Įėjimo įtampa 230V
šviesos šaltinio galia 20W
Spalvų atspalviai Atspalviai juodi
Produkto spalva Juodas
Apdailos medžiaga Aliuminis
Šviesos spalva Šilta balta 3000K
Spalvos temperatūra (K) 3000K
Šviesos šaltinių skaičius 1
Lemputės lizdas LED
Galia 1x20W/LED
Šviesos šaltinis Įtrauktas integruotas LED šaltinis
Sandarumo laipsnis IP20
Parašykite savo atsiliepimą
Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prisijunkite arba sukurkite paskyrą
Pristatymo išlaidos
Kodėl pristatymas yra saugus?
Grąžinimas ir keitimas
Įsigytą prekę galite grąžinti arba pakeisti per 14 kalendorinių dienų nuo jos gavimo dienos.
Siuntą paims DPD kurjeris. Kurjeris susisieks su jumis dieną prieš atsiėmimą.
Skundai
Gamintojas
Pilnas gamintojo pavadinimas: Altavola Design Sp. z o.o
Šalis: PL
Adresas: Wieleńska 1 A