Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB
Tartakowa 15/21, 42-202 Częstochowa, Polska
4,8
Kichler MONA KL-MONA-S-NBR Sienos lempa 2x3,5W/G9 320LM IP44
iš: Kichler | SKU#: KL-MONA-S-NBR
christmasDėl didelio gamintojo išsiuntimų skaičiaus šio produkto įvykdymo terminas gali užtrukti 1-2 darbo dienas.
UwagiAE. Prekė už ypatingą kainą. Papildomose nuolaidose nedalyvauja.
Įprasta kaina 285,21 € Special Price 228,17 €
DostępnośćPrieinamumas: 94 vnt
WysyłkaPristatymo laikas: 48h
SprzedaneIki šiol jis buvo parduotas: 3 vnt

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Užsakymams virš 300 EUR.

100% SAUGUS TRANSPORTAS

Arba pinigų grąžinimo garantuoja.

PROFESINĖ PARAMA

Pokalbiai su mumis.

Lemputė klasikiniame stiliaus

Klasikinės šviestuvo formos puikiai tinka klasikinėms erdvėms. Amžinas dizainas leis mums ilgai mėgautis šiuo šviestuvu, be būtinybės jį keisti.

Produktas skirtas naudoti viduje

Šis produktas skirtas naudoti vidaus patalpose, ir mes nerekomenduojame jį naudoti lauke. Medžiagos, iš kurių jis pagamintas, puikiai tinka viduje, tačiau lauke jos gali būti nepakankamos.

Bendradarbiauja su LED šviesa

Bendradarbiavimas su LED šviesos šaltiniais užtikrina mažas sąskaitas. Naudojant LED lempas šviesos šaltiniams, pasiekiame norimą šviesos srautą, naudodami labai mažai elektrinės energijos. LED šviesos šaltiniai taip pat yra žymiai atsparesni atmosferos sąlygoms ir patvarūs nei tradiciniai šviesos šaltiniai. Rekomenduojami LED šviesos šaltiniai šviestuvui pateikti produkto informacijoje.

3000K spalvos korpusas

Šviesos spalva matuojama Kelvinais. Kuo aukštesnė, tuo šviesa tampa mėlynesnė. Žemiau pateikta šviesos spalvų skalė rodo skirtingas šviesos spalvas, kad būtų parodyta šviestuvo šviesos spalva.bulb

Produktas turi šaltinį šviesai

Kadangi šviesos šaltinio ši šviesos armatūra turi, jums nereikės rūpintis, kokį žibintą naudoti. Tiesiog sumontuokite šviesos armatūrą, prijunkite ją prie elektros tinklo, ir ji jau švies.

Keičiama šviesos šaltinio

Šviesos šaltinys šviesos armatūroje yra keičiamas. Tai reiškia, kad po jo sugadinimo galime jį pakeisti nauju, neprarandant šviesos armatūros (net jei šaltinis yra integruotas LED modulis). Tinkami įprastos LED lemputės galima rasti po produkto. Jei armatūra reikalauja integruoto LED šaltinio, rekomenduojame kreiptis į gamintoją dėl rekomenduojamo šaltinio pasirinkimo.

IP44 apsaugos klasė

Armatura su apsaugos IP44 klasifikacija (atsparumas dulkiams ir kitiems smulkiems kietiems objektams 4, vandeniui 4 iš 8 laipsnių skalės). Lemputė turi padidintą apsaugos laipsnį nuo dulkių ir vandens. Ji puikiai tinka vonios kambaryje. Jei jos paskirtis yra lauke (žr. skyrių apie paskirtį), ji taip pat puikiai tinka kaip sodo lemputė.

Produktas yra gamintojo sandėlyje

Rodomas produkto būklė yra gamintojo sandėlio likutis. Sandėlio likutis yra reguliariai atnaujinamas. Tai užtikrina, kad užsakymo metu produktas bus visiškai prieinamas nurodytu laiku.

Daugiau informacijos
Siuntimas iki Kalėdų Taip
Kalėdų žinutė Dėl didelio gamintojo išsiuntimų skaičiaus šio produkto įvykdymo terminas gali užtrukti 1-2 darbo dienas.
Gamintojas Kichler
Lempos pavardės MONA
Gamintojo indeksas KL-MONA-S-NBR
Produkto tipas Sieninės lempos
Stilius Klasikinis
Tikslas Vidinis
EAN 5024005298915
Energijos efektyvumo klasė A-G
šviesos šaltinio galia 3.5W
Veikia su LED Taip
Spalvų atspalviai Aukso ir žalvario atspalviai
Produkto spalva Antikinis žalvaris, Baltas
Apdailos medžiaga Plieno, Stiklas
Šviesos spalva Šilta balta 3000K
Šviesos šaltinių skaičius 2
Lemputės lizdas G9
Galia 2x3,5W/G9
Šviesos šaltinis Į rinkinį
Ar šviesos šaltinis keičiamas? Taip
Šviesos srautas (lm) 320LM
Įėjimo įtampa 230V
Sandarumo laipsnis IP44
Aukštis [cm] 55,9
Plotis [cm] 16,5
Ilgis [cm] 9,8
Parašykite savo atsiliepimą
Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prisijunkite arba sukurkite paskyrą

Kodėl pristatymas yra saugus?

Dėl prekės pobūdžio užsakymai vykdomi tik per UPS, GLS ar DPD kurjerių paslaugų įmonę. Labai daug dėmesio skiriame siunčiamų gaminių įpakavimui. Kiekvienas stiklinis elementas apsaugomas atskirai, apvyniojant burbuline pakavimo plėvele. Lempos elementus dėžutėje sudėliojame taip, kad jie neatsitrenktų vienas į kitą, tuščias erdves užpildome užpildu.

Kaip vieni iš nedaugelio garantuojame Jums saugų pristatymą arba pinigų grąžinimą. Žinome, kad ne visada galite patikrinti siuntinį prie kurjerio, todėl suteikiame Jums 3 dienas nuo to momento, kai atsiimate pakuotę, kad galėtumėte pranešti apie bet kokius mechaninius pažeidimus. Jei kuris nors iš elementų yra sugadintas, užregistruokite čia skundą, o mes iškeisime pažeistus elementus arba pakeisime gaminį nauju.

Pristatymo išlaidos

DPD kurjeris Pirkimas iki 300 EUR Pirkimas virš 300 EUR
Pay Pal / kreditine kortele 6 EUR 0 EUR

Nepriklausomai nuo įsigytų prekių skaičiaus, už pristatymą mokate tik vieną kartą. Perėję į krepšelį ir pateikę pašto kodą, galite patikrinti pristatymo kainą.

Grąžinimai ir keitimai

Mūsų įmonėje prekes galite grąžinti ar iškeisti per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo. Jei norite grąžinti įsigytą prekę ar ją iškeisti, prašome čia užregistruoti grąžinimo paraišką. Po to, kai mūsų darbuotojas įgalins grąžinti, gausite grąžinimo dokumentus, kurie turi būti įdėti į pakuotę. Priėmę grąžą, mes nusiųsime kurjerį rinkti siuntos.

Pinigus per 7 darbo dienas grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, nebent mokėjimas buvo atliktas pristatymo metu - tokiu atveju paprašysime banko sąskaitos numerio, į kurį pinigai turi būti grąžinti.

Grąžinamos ar iškeičiamos prekės neturi turėti naudojimo žymių ir turi būti tinkamos perpardavimui. Būsime dėkingi, jei į pakuotę įdėsite grąžinimo formą, o grąžinama prekė bus originalioje pakuotėje.

Skundai

Mūsų siūlomoms prekėms suteikiama gamintojo garantija. Jei norite pateikti skundą, užregistruokite jį čia. Skundai netaikomi mechaniškiems pažeidimams dėl netinkamo gaminio naudojimo ar netinkamo surinkimo, sulenktame stikle esantiems oro burbuliukams, kurie gali atsirasti gaminant stiklą, taip pat subtiliems medinių lempų spalvos skirtumams, nes spalva glaudžiai susijusi su medienos amžiumi.

MONA KL-MONA-S-NBR Kichler iš įgaliotojo platintojo. Super nuolaidos.