Jūs mūsų žodžiais galite nepasitikėti. 👋 Pažiūrėkite, ką apie mus sako mūsų brangūs klientai „Google“! 🌟 Jūsų nuomonė ir įvertinimas mums labai svarbūs. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie UAB

Tartakowa 15/21, 42-202 Čenstochova, Lenkija

4,8

Pardavome net ir labiausiai reikalaujantiems klientams 😊🌟.

Pasitikrinkite mūsų atsiliepimus serveryje eBay - jie puikūs! 🏆💬 Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybė ir klientų aptarnavimas yra aukščiausio lygio. Mūsų produktai atitinka aukščiausius standartus, o klientų pasitenkinimas yra mūsų prioritetinis tikslas.

PRISTATYMAS TIK UŽ 1,99 EUR

daugumai užsakymų nuo 300 EUR.

SAUGO PRISTATYMO GARANTIJA

arba 100% pinigų grąžinimas garantuotas.

NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS

visiems užsakymams.

Spot light

Spot light
Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.
Šviesos vaidmuo bet kurio kambario interjere yra labai svarbus. Turime sprendimą, kuris padeda pabrėžti tai, kas svarbiausia – dėmės, šviestuvai, prožektoriai ir t. t. Šios kategorijos gaminius galite naudoti kaip akcentą, kad pabrėžtumėte savo interjero detales ir sukurtumėte tinkamą nuotaiką. Mūsų gaminiai yra įvairių stilių, kad atitiktų jūsų poreikius: šiuolaikiniai, klasikiniai, minimalistiniai ir kt. Turime daugybę stilių, todėl galėsite pasirinkti tinkamiausią savo interjerui. Norint pasirinkti tinkamą šviesą, reikia atsižvelgti į gaminių kokybę, energijos sąnaudas, spalvos temperatūrą ir galios reguliavimą. Mes žinome, ką reiškia gerai suprojektuotas elektrinio apšvietimo sprendimas, ir mūsų gaminiai tai įrodo. Pasirinkite tobulą apšvietimo gaminį, kad sukurtumėte norimą nuotaiką ir išryškintumėte interjero detales.